loading

تم تولد بزرگسالان را با این روش انتخاب کنید


( بهترین تم تولد بزرگسالان )

 

تم‌های ‌جشن تولد نه تنها برای کودکان، بلکه برای بزرگسالان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از مهم‌ترین عوامل در هرچه باشکوه‌تر جشن تولد هستند.

اما مسئله‌ای که بسیار مهم است و باید به آن توجه کرد، انتخاب یک تم تولد مناسب بزرگسالان است که باید در آن دقت زیادی نمود.

ما در تشریفات لوکس لشکری کلیه نکاتی که به زیباترشدن جشن تولد و تم منتخب شما می‌باشد را مورد بررسی و توجه قرار داده‌ایم تا بتوانیم در خاطرات خوش شما سهمی کوچک داشته باشیم.

در ادامه این مقاله میخواهیم فاکتور مهم در انتخاب تم تولد بزرگسالان را برای شما عزیزان بیان کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

تم تولد بزرگسالان

تم تولد بزرگسالان

 

  • سن یکی از فاکتورهای مهمی است که برای انتخاب تم باید به آن توجه کرد. مثلا تم انتخابی برای یک فرد جوان با میانسال بسیار متفاوت می‌باشد.

 

  • جنسیت نیز یکی دیگر از عواملی‌ست که در انتخاب تم بسیار تاثیر دارد. مثلا استفاده از تم‌های رنگی و دخترانه برای تولد آقایان نه تنها مناسب نیست بلکه وجه مناسبی ندارد. یا بلعکس!

 

  • برخی از رنگ‌ها در کنار هم زیبایی وهارمونی خاصی دارند که در مجلل شدن سالن تولد بسیار تاثیرگذار است و توجه به رنگ‌ها یکی از نکات ضروری انتخاب تم می‌‍‌‌باشد. مثلا رنگ مشکی و قرمز باهم تناسب زیبایی دارند و رنگ‌های طلایی بسیار مناسب می‌باشد.

 

  • برای تولد آقایان نیز می‌توان از تم‌های مردانه تیم مورد علاقه شخص نیز استفاده کرد. مثلا اگر شخص به تیم فوتبال خاصی علاقه‌مند است، از کیت آن تیم برای تم تولد بزرگسالان استفاده کنید.

 

  • برای خانم‌ها از تم‌های قرمز وخال‌های سفید، تاج مشکی یا طلایی، آبی توخالی سفید و مشکی خال سفید نیز می‌توان استفاده کرد.

 

  • کیک و شمع تولد نیز باید با رنگ و طرح تم همخوانی داشته باشد. هم چنین برای تزئین و دکوراسیون سالن باید از رنگ‌ها و بادکنک‌های متناسب با تم استفاده نمود.

 

  • ست کردن لباس با تم نیز جلوه‌های خاصی را به مجلس شما می‌بخشد. از این جهت بهتر است که لباس‌های متناسب با تم ‌به تن کرده و از پاکت‌های مخصوص که با تم همرنگی و هماهنگی دارند استفاده کنید تا پاکت ها وجعبه های کادو زیبایی ونظم تم تولد بزرگسالان را به هم نزند.

 

  • بعضی اوقات جشن تولد افراد مصادف با جشن‌های باستانی وفرهنگی مثلِ شب یلدا می‌باشد که می‌توان تم مورد نظر خود را با این جشن‌ها هماهنگ کنید.

 

  • هرچه زیباتر و متناسب بودن تم در لاکچری بودن تولد تاثیر به سزایی دارد پس می‌توانید با یک انتخاب مناسب، یکی از بهترین شب‌های خود را در جشن تولد بزرگسالان رقم بزنید.

 

تم تولد بزرگسالان

تم تولد بزرگسالان

 

توصیه ما این است که قبل از رزرو سالن و استفاده از خدمات،  سلیقه و علایق شخص متولد را با ما میان بگذارید تا لوکس‌ترین و بهترین‌ها را در تشریفات عروسی و خدمات مجالس لشکری برایتان در نظر بگیریم. برای مطالعه بهترین انتخاب برای تم تولد کودک، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *