loading

تشریفات

تشریفات

به دلیل استرس بالای قبل از برگزاری مراسم‌های ویژه، ممکن است برگزارکنندگان عروسی برخی از نکات مهم وضروری را فراموش کنند. اما ما احتیاجی به نگرانی شما در این مورد نداریم. چرا که گروه مجرب تشریفات لشکری ، با درنظرگرفتن تمام مسائل مربوط به این امور، شما را با خیال آسوده به جشن عروسی خودتان دعوت می‌کند.ما به این منظور گروه مشاوره وپشتیبانی ویژه‌ای را برایتان در نظر گرفته ایم تا از بدو ورود شما به تشریفات لشکری همراهتان باشد و مسائل ضروری را از یاد نبرید‌.

صداقت وهمکاری شما عزیزان با تیم مشاورین ما، در هر چه مجلل برگزارشدن مراسمتان تاثیر به سزایی دارد.

به عنوان مثال با توجه به میزان بودجه وخدماتی که انتظار ارائه شدن آن از تشریفات لشکری را دارید، تیم‌ مشاورین ما بهترین راهنمایی را برای انتخاب خدمات و تشریفات ویژه مراسم شما دارند.

پیشنهاد می‌کنیم اگر ایده و برنامه خاصی در نظر دارید حتما با مشاورین تشریفات لشکری هماهنگ کنید تا به بهترین شکل ممکن آن را اجرا کنیم.

درتشریفات لوکس لشکری ما سالن‌های باشکوهی را برایتان در نظرگفته ایم و انتخاب سالن یکی از مهم‌ترین نکات برای هرچه لوکس تر برگزار شدن مراسم شما دارد.

علاوه برسالن و تالار، ما پذیرای شما در باغ تالار و باغ مجزا نیز می‌باشیم و با توجه به سلیقه شخصی، آگاهی از وضعیت مهمان‎ها و وضعیت هوا،  شما مختار به انتخاب هر کدام از تشریفات لوکس لشکری می‌باشید.

نزدیک بودن مکان برگزاری عروسی به مهمان‎ها و دور نبودن از محدوده شهری، یکی از بارزترین ویژگی‌هایی است که تشریفات لوکس لشکری برای سهولت رفت وآمد مهمان‌های شما درنطر گرفته است.

تمامی مسائلی که از بدو ورود عزیزانتان در معرض دید وتوجه می‌باشد مانند پارکینگ اختصاصی وجای پارک، گل آرایی و زیبایی ورودی تالار که موجب رفاه وآسایش مهمان‌های شماست جز اولویت خدمات ماست.

 

برگزاری عروسی در باغ تالارها

برگزاری جشن عروسی در محوطه هوای آزاد و باغ، زیبایی وشکوه چندین برابری نسبت به سالن وتالار داشته و از ویژه‌ترین نکات خدمات مجالس است. اما استاندارد بودن باغ و باغ‌تالا‌رها نکته مهمی است که باید به آن توجه شود.

به عنوان مثال هیچ محوطه‌ای از باغ نباید تاریک باشد و امر نورپردازی باید به نحو احسنت انجام بگیرید. هم چنین آراستگی گل وگیاه و درختان به هر چه زیبا تربودن باغ وچشم نوازی محیط کمک می‎کند‌.

نحوه چیدمان و دکور میزو صندلی‌ها باید به گونه‌ای باشد که رفت وآمد برای مهمان‌ها دشوار نباشد و جایگاه ویژه عروس و داماد در دید تمامی افراد باشد.

نظافت سرویس بهداشتی و دردسترس بودن آن نیز باید در نظر گرفته شود و نباید سرویس‌های بهداشتی در انتها وفضای به دور از باغ ومحیط تاریکی باشد.

این‌ها ساده‌ترین خدماتی است که در تشریفات لوکس لشکری دریافت خواهید کرد.

علاوه بر برگزاری جشن‌های عروسی، ما پذیرای شما در جشن‌های تولد نیز می‌باشیم.

خدمات پیام لشکری در زمینه تولد قدری متفاوت تر می‌باشد و می‌توانید بدون اینکه مراسم‌ خود را در سالن‌های ما برگزار کنید از خدمات ما بهرمند شده ودر منزل خود جشن تولد بگیرد.

سورپرایز کردن شخصی که تولدش می‌باشد برای همیشه جزء بهترین خاطراتی هست که در ذهن فرد ثبت می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای ثبت خاطره‌ای لذت بخش در ذهن عزیزانتان آن‌ها را غافلگیر کنید.

ازانجایی که مهم‌ترین قسمت جشن تولد فوت کردن شمع می‌باشد و تمام مهمان‌ها به این لحظه توجه خواهند کرد، باید در انتخاب تزئین کیک دقت بسیاری نمایید تا جشن شما به لوکس‌ترین شکل ممکن برگزار شود. شما همچنین می‌توانید با توجه به سن شخصی که برایش جشن خواهید گرفت، تم تولد خود را انتخاب کرده تا نیروی‌های مجرب لوکس لشکری، با خلاقانه‌ترین ایده‌ها منزل شما را به زیباترین و آراسته‌ترین شکل ممکن تزئین کنند.

خدمات تشریفات لشکری

 • امکان برگزاری جشن در تالار، باغ تالار، باغ
 • برگزاری جشن‌های تولد
 • برگزاری جشن نامزدی
 • پذیرایی توسط پرسنل مجرب با لباس فرم مناسب درشان مجلس
 • وجود پارکینگ اختصاصی
 • گروه موزیک ودی جی
 • ماشین عروس و گل آرایی
 • آتش بازی و نورپردازی
 • نزدیک بودن مکان برگزاری مجالس به محیط شهری
 • امکان مشاوره و ارائه خدمات مدرن
 • مزون لباس عروس و داماد برای مراسم نامزدی و عروسی
 • سالن آرایش
 • سالن‌های تعویض لباس
 • سرویس بهداشتی کاملا تمیزوآراسته

 

خدمات پیام لشکری این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهد که مراسمی فوق العاده باشکوه و لاکچری داشته باشید تا علاوه بر درجه یک بودن آن، با کیفیت‌های استاندارد در سطح بین الملل نیز برابری داشته باشد.

گروه تشریفات مجالس و تشریفات عروسی لشکری همواره در تلاش است تا شما در رفاه و آسایش، بهترین شب زندگی خود را کنار ما تجربه کنید و همیشه با افتخار خواهید گفت:

انتخاب شما افتخار ماست