instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
تشریفات مراسم نامزدی و ملزومات لازم برای این جشن

تشریفات مراسم نامزدی و ملزومات لازم برای این جشن

جشن نامزدی یکی از جذاب ترین مراسمات ایرانی

جشن نامزدی یکی از جذاب ترین مراسمات ایرانیست که برای زوج های تازه برگزار می شود. شما می توانید جشنی زیبا و به یاد ماندنی را با اجرای ایده های جالب و خلاقانه داشته باشید و بر جذابیت این جشن بیفزایید.

جشن نامزدی یکی از مراسمات پیش از جشن عروسی است که نوع و شکل آن در سراسر دنیا و بین اقوام متفاوت برگزار می شود . نامزدی شروع رسمی شدن یک رابطه را در خانواده اعلام می‌کند و از این نظر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تشریفات جشن نامزدی

برای مشاوره و راهنمایی در رابطه با تشریفات مراسم نامزدی خود با کارشناسان گروه پیام لشکری در تماس باشید.

تلفن تماس : 02188080480 – 09121013235

ملزومات و تشریفات لازم برای مراسم نامزدی

بسیاری از افرد معتقدند چون جشن نامزدی پیش از عروسی برگزار می شود و هم چنین اولین جشن شروع زندگی مشترک است از جشن عروسی نیز مهم تر است.
به همین دلیل می بایست با بهترین تجهیزات و تزئینات و در بهترین باغ و تالارهای عروسی برگزار گردد.در کل برگزاری هر چه با شکوه تر و مجلل تر جشن نامزدی برای این افراد اهمیت بلایی دارد.
در این میان پس از انتخاب باغ تالار یا سالن عروسی ,دکوراسیون و تجهیزات آن در چگونگی برگزاری جشن نامزدی تاثیر بالایی خواهد داشت.

تشریفات مجالس لشکری با در اختیار داشتن شیک ترین و بروز ترین تجهیزات,آماده ارائه خدمات نامزدی از صفر تا صد آن به زیباترین شکل می باشد.

در این قسمت برخی از خدمات مجالس نامزدی ارائه شونده توسط تیم پیام لشکری را مشاهده می کنید:

انواع پارتیشن و پاراوان:

پاراوان ها به دلیل سبکی، تنوع در نقش و طرح، قابلیت جابه‌جایی و تنوع در نوع متریال در بین مردم محبوبیت خاصی دارند.شما همچنین میتوانید با انتخاب پاراوان به عنوان تزئینات جشن عقد زیبایی خواستی را به مراسم خود دهید.

انواع مبلمان برای جایگاه عروس و داماد:

جایگاه عروس و داماد در عروسی مرکز توجه است و در حال حاضر به دیزاین و طراحی آن توجه فراوان می شود.در سالن و باغ عروسی، زیباترین قسمت، مربوط به جایگاه عروس و داماد است. این قسمت مرکز توجه مهمانان و مکانی برای فیلمبرداری و عکاسی است. به همین دلیل باید زیباتر از سایر قسمت های سالن باشد.

انواع مختلفی از صندلی های تاشو,ساده,لوکس,طرح مبل:

صندلی های تالار باید مناسب و راحت باشند که مهمانان راحت باشند و همچنین صندلی های داخل سالن به زیبایی سالن کمک میکند.انتخاب مناسب و درست میز تالاری و قرار دادن صحیح آن در سالن تاثیر زیادی در طراحی و  زیبایی تالار خواهد داشت

انواع میز عسلی میز شام و میز پذیرایی:

چیدمان میز عروسی می تواند توسط کارکنان باغ یا تالار عروسی و یا به صلاحدید میزبانان با سلیقه شخصی ایشان صورت پذیرد.میز شام میز و میز پذیرایی خیلی مهم است در رضایت مهمانان و همچنین زیبایی سالن به شمار میاید و چیدن میز از نکاتی بر خوردار است

1-رومیزی جذاب:گر سعی شود تا رومیزی ها کار شده باشد و دارای نگین و یا منجوق دوزی باشد بسیار شکیل تر خواهد بود

2-استفاده از گل:در تشریفات مجالس برای آراستن میز شام می توان از گل هایی نظیر رز، سوسن، داوودی استفاده کرد.

دستگاه های یخ خشک و دودزا:

مه خشک در جایگاه عروس داماد جلوه بسیار دیدنی در فضای جشن میشود و زیبایی خاصی را به سالن میبخشد.

پخش مه یخ خشک به همراهنورپردازی، موسیقی و آتش بازی موجب رمانتیک شدن فضای جشن می شود. تولید مه عروسی توسط دستگاه تولید مه ( که به آن دستگاه بخار مصنوعی نیز گفته می شود) صورت می گیرد.

بهترین ظروف لوکس براس تشریفات مراسم نامزدی:

شامل انواع ظروف ,بسیار سالم و تمیز که بخشی از ان ظروف vip بوده شامل قاشق و چنگال طلایی و ظروف ارکوپال فرانسه و … میباشد. تشریفات مجالس در نحوه انتخاب ظروف مناسب مراسم به شما کمک شایانی خواهد نمود.ظروف پذیرایی درتشریفات عروسی باید از بین لوکس ترین ها انتخاب شده باشد. اگرچه ظرف غذا اغلب چینی است، اما می توان برخی دیگر از ظروف از جمله لیوان ها را از میان ظروف کریستالی انتخاب کرد که زیبایی بیشتری دارند.

علاوه بر تمامی این خدمات,تشریفات لشکری با داشتن باغ تالار های مجلل و سالن های اجتماعات امکان اجاره مناسب ترین باغ تالار ها و انتخابی آسان و راحت برای برگزاری مراسم نامزدی را با توجه به میزان بودجه تان به شما می دهد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید