loading

تشریفات باغ تالار ؛ یک انتخاب ویژه برای مجالس

تشریفات باغ تالار

تشریفات باغ تالار

برگزاری مراسم عقد، ازدواج و عروسی یکی از سنت‌های نیک و پسندیده‌ای است که از گذشته تا به امروز بسیار مرسوم بوده و رواج داشته است. امروزه به دلیل مشغله‌های زیادی که افراد دارند قادر به برگزاری مراسم در منازل شخصی خود و با مسئولیت تمام و کمال خود نمی‌باشند، لذا برگزاری آن را به موسسات مربوطه که در این زمینه تخصص و تبحر کافی دارند می‌سپارند. تشریفات و خدمات مجالس لشکری یکی از بزرگترین موسسات برگزارکننده مجالس ازدواج و عروسی در شهر تهران می‌باشد که با بیش از 17 سال سابقه درخشان دراین زمینه فعال است. مجموعه تشريفات عروسی و تشریفات مجالس لشکری عروس و دامادهای عزیز را در زمينه ي انتخاب باغ عروسی لوکس، باغ تالار و يا تالار پذيرايي، تعداد ميهمانان، ميزان بودجه موجود،  تشریفات باغ تالار و کلیه خدمات لوکس و لاکچری مراسم خود مشاوره و راهنمايي مي دهد.

شما عزیزان می توانید در تمامي موارد ذکر شده علاوه بر مشاهده نمونه کارها، راهنمايي هاي لازم را از تشريفات عقد و سالن عقد لشکری دريافت نمایید.

 

ویژگی‌های تشریفات باغ تالار

از مهم ترين موارد در برگزاري مراسم عروسی ، انتخاب محل برگزاری عروسي است که اين مکان مي تواند باغ تالار، سالن پذيرايي و يا باغ عروسی باشد. جهت اطلاع دقيق از قيمت‌ها و تعرفه‌های تالار می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا حضوری پیگیری نمایید.

 

امکانات و سرویس‌های ویژه تشریفات باغ تالار لشکری

باغ تالار و تالار پذیرایی باید دارای ویژگی‌ها و تشریفات خاصی باشند تا بتوانند جزو یک باغ تالار و یا تالار پذیرایی خوب به شمار بیایند. باغ تالار لشکری مجهز به امکانات زیر می باشد:

  • پارکینگ اختصاصی با ظرفیت مناسب
  • برگزاری مراسم در تهران و مناطق اطراف تهران
  • ورودی زیبای گل ارایی شده
  • مشاور و تیم حرفه‌ای پشتیبانی خدمات
  • تنوع و کیفیت بالا در انواع غذاهای ایرانی و فرنگی
  • تشریفات باغ تالار لوکس
  • سالن‌های بدون ستون و وسیع نوساز
  • جایگاه تشریفاتی عروس و داماد
  • قیمت مناسب خدمات
  • پرسنل با تجربه و صبور و کارآزموده

 

تفاوت تالار و باغ تالار

تالار: به فضای سرپوشیده‌ای گفته می‌شود که معمولا برای دسترسی آسانتر در داخل شهر و یا فضای اطراف شهرها که فاصله زیادی با منازل افراد  ندارند، برای برگزاری مراسم با تعداد مهمان مشخصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برگزاری مراسم عروسی یا نامزدی در تالار ممکن است محدودیت‌هایی نیز داشته باشد؛ مثل کوتاه بودن زمان مراسم و یا محدود بودن صدای موزیک مراسم.

باغ تالار: باغ تالار مکانی است که مانند تالار مسقف نیست و مراسم در فضای باز و آزاد برگزار می‌شود. خدمات عروسی و تشریفات مجالس در باغ تالار با خدمات عروسی در تالار به کلی متفاوت است و هر کدام ملزوماتی دارند که باید رعایت شوند. یکی از مهم‌ترین تفاوت آن‌ها این است که برگزاری مراسم در باغ تالارها دلچسب تر بوده اما محدودیت فصلی دارد.

 

از اینکه خانه عقد و خدمات عروسی لوکس لشکری برای مراسم خود برگزیده اید بسیار خرسندیم و برای رضایت هرچه بیشتر و 100 درصدی شما عزیزان تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانید شبی خاطره انگیز را در خدمات مجالس و تشریفات لشکری در کنار عزیزانتان داشته باشید.

 

برای مطالعه مقاله ویژگی های عکاسی از مجالس، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *