تشریفات آرایشگاه داماد و ویژگی های برجسته آن

تشریفات آرایشگاه داماد و ویژگی های برجسته آن

تشریفات آرایشگاه داماد

خدمات عروسی و تشریفات مجالس لشکری، برگزار کننده مدرن و لوکس‌ترین مراسم‌های عقد، عروسی، ازدواج و جشن‌های مربوط به این قبیل می‌باشد و با بیش از ۱۷ سال سابقه کاری درخشان در این زمینه‌  آماده سرویس دهی و خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. تشریفات و تشریفات مجالس لشکری کلیه مسئولیت‌های مربوط به برگزاری جشن عروسی از کوچک‌ترین وظیفه تا بزرگ‌ترین‌ها را بر گردن گرفته و به بهترین شیوه ممکن ارائه می‌دهد. یکی از موضوعات بسیار مهم که در جشن‌ها به ویژه مراسمات ازدواج باید به آن توجه بسیار داشت، آراستگی داماد است. تشریفات آرایشگاه داماد موسسه لشکری، مجهز به لوازم و ابزارهای مخصوص حرفه آرایشگری بوده و با پرسنل آرایشگر ماهر و متعدد آماده می‌باشند تا به پیرایش و آراستگی داماد و ساقدوش‌ها رسیدگی کند.

 

تشریفات آرایشگاه داماد

تشریفات آرایشگاه داماد

 

تشریفات آرایشگاه داماد لوکس لشکری

نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که مدل موی داماد به قدری متفاوت‌تر از ساقدوش‌ها باید باشد و اگر مدل موی ساقدوش‌ها مشابه و شبیه به یکدیگر باشد مسئله ای نیست . مدل موی جشن عروسی بسیار متین و سنگین و موجه باید باشد؛ به عنوان مثال مدل موی فشن مناسب جشن عروسی نیست‌.  اسپری و موادی که برای ثابت نگه داشتن مدل مو‌ داماد وساقدوش‌ها استفاده می‌شوند، باید جزء با کیفیت و مرغوبترین مواد باشند، و تا پایان جشن عروسی مدل موها و پیراستگی داماد و ساقدوش‌های عزیز ثابت و مرتب باشند.

برای پیرایش و آراستگی داماد باید به استایل و قیافه او توجه ویژه داشت. مثلا برخی از افراد باید حتما قدری ته ریش داشته باشند تا چهره زیبا و متناسب تری داشته باشند.

برای صورت داماد نیز باید از کرم پودرهای متناسب با چهره آقایان استفاده نمود و به نحوی نباشد که چهره داماد و ساقدوش‌ها برق بزنند و اینگونه وجه و جلوه مناسبی ندارد.

موهای سر داماد نه باید بی اندازه بلند و نه بیش از حد کوتاه باشند و مدلی برای موهایش در نظر گرفته شود که متناسب ترین مدل به فیس اوباشد.

توجه به نظر ساقدوش‌ها وداماد در پیراستگی چهره داماد و ساقدوش‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و صمیمیت بین آرایشگر و شخص دراین زمینه بسیار موثر است.

 

تشریفات آرایشگاه داماد

تشریفات آرایشگاه داماد

 

از اینکه تشریفات و تشریفات عروسی لشکری را برگزیده‌اید و به سابقه ما اطمینان کرده‌اید، بسیار خرسندیم و در راستای بهبود خدمات ویژه برای شما خوبان همواره در تلاش هستیم.

 

برای مطالعه مقاله بهترین تشریفات آرایشگاه عروس اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها (۲)

  1. […] مطالعه مقاله تشریفات آرایشگاه داماد لشکری، اینجا کلیک […]

  2. […] مطالعه مقاله تشریفات آرایشگاه داماد اینجا کلیک […]

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید