aparat  instagram linkedin  facebook  twitter پيام لشکری 09121013235
تزئینات در تشریفات مجالس عروسی

تزئینات در تشریفات مجالس عروسی

تزئینات در تشریفات مجالس یکی از مهم ترین عوامل موثر در زیبایی مراسم عروسی شما می باشد.تزیین در تشریفات برای عروسی یکی از ایده های جالب برای ورود عروس و داماد و دکوراسیون جایگاه عروس، نورپردازی حرفه ای و… همه وابسته به تخصص، تجربه و سلیقه کادر تشریفات مجالس است. تشریفات مجالس عروسی با ارائه بهترین خدمات مجالس عروسی در زمینه های مختلف بهترین شب را برای عروس و دامادها فراهم می کند و شما می توانید با انتخاب درست مکان برگزاری مراسم عروسی شکوه و زیبایی را در این شب تجربه کنید.

تزئینات عروسی

دکوراسیون در تشریفات مجالس عروسی

تشریفات عروسی پیام لشکری با داشتن کادری مجرب متشکل از طراحان کار آزموده دارای مدارک معتبر لوازم و دکوراسیون لاکچری و بهره گرفتن از تجربه ی بیش از یک دهه برگزاری مراسم های عروسی در این زمینه با توجه به طراحی پلان تالار عروسی و باغ و همچنین گل آرایی حرفه ای از پیشتازان اصلی می باشد.

گل آرایی باغ و تالار عروسی

گل آرایی به تازگی یکی از محبوب ترین تشریفات مجالس عروسی شده است و خیلی از عروس و داماد ها به گل آرایی فضای بیرونی و حتی داخلی محیط تالار یا باغ عروسی بسیار اهمیت می دهند. البته این مورد بیش تر در فضای بیرونی و در باغ های عروسی استفاده می شود که فضای باز به اندازه کافی وجود دارد.

تزئین و گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد از دیگر مواردی است که به زیبایی آن کمک بسیار زیادی می کند.در صورتیکه این گل ها متناسب با رنگ جایگاه باشند تاثیر دو چندانی در زیبایی آن خواهند داشت.

همچنین گل آرایی و تزئینات جایگاه عروس و داماد مکانی زیبا برای برداشت عکس های یادگاری با میهمانان شما می شود  در نتیجه طراحی و گل آرایی جایگاه عروس و داماد و جای قرار گیری آن در سالن عروسی از اهمیت خاصی برخوردار است. تمام میهمانها باید بتوانند به راحتی جایگاه عروس و داماد را تماشا کنند. همچنین گل آرایی جایگاه عروس و داماد باید به گونه ای باشد که عروس و داماد به خوبی در جایگاه دیده شوند.

به کمک لوازم فانتزی و شمع آرایی در باغ عروسی

استفاده از شمع در تزئینات عروسی می تواند ایده ای بسیار جذاب در تزئینات شما باشد. بخصوص اگر شمع های روشن را در کنار گل آرایی های مختلف عروسیتان بکار ببرید زیبایی آن دو چندان خواهد شد.
از مدیریت باغ تالار یا سالن عروسی خود درخواست کنید که میز شام عروس و داماد را با استفاده از چندین شمع در کنار گل تزئین کند.
می توانید ابتدا نور پردازی سالن عروسیتان را در نظر گرفته و سپس میزان شمع هایی که قرار است در تزئینات میزها و باغ تالار بکار روند را تعیین کنید.

نورپردازی جایگاه عروس و داماد

استفاده از نور پردازی از عواملی است که می بایست در طراحی جایگاه عروس و داماد به آن توجه کرد.اگر جایگاه به رنگ سفید و یا کرم است می توان از نور های رنگی استفاده کرد.اما اگر عکس این است استفاده از نور سفید پیشنهاد می شود.نورپردازی جایگاه می بایست متناسب با رنگی که جایگاه دارد باشد.

گل آرایی میز شام

تزئینات میز شام نشان دهنده ی احترام شما به مهمانانتان می باشد.مدیریت نیز می بایست همواره به نظافت و مرتب بودن محل صرف شام اهمیت بسیار زیادی دهد.گل آرایی میز مهمان  بجز زیبایی و خاص کردن میز رایحه خوبی در فضا پخش میکند که خود از نظر مهمان و عروس و داماد بسیار دلپذیر و خوشاید میباشد. برای انتخاب گل ها سعی کنید از رنگ های شاد و خوشرنگ استفاده کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید