instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
تالار عروسی با قیمت مناسب در غرب تهران

تالار عروسی با قیمت مناسب در غرب تهران

(تالار عروسی با قیمت مناسب در غرب تهران) بسیاری از عروس و دامادها علاقه مند به برگزاری جشن عروسی مجلل و باشکوه وهمچنین با قیمت مناسب می باشند.از جمله مواردی که تالار در اشرافی نمودن مراسم ها نقش بسیار مهمی دارد باغ تالار باغ عروسی و تالارپذیرایی می باشد.

مناطق مختلف تهران، منطقه غرب که یکی از پر تراکم ترین مناطق تهران به شمار می آید و جمعیت زیادی در این منطقه ساکن هستند به دلیل داشتن زمین های بزرگ باغی، همچنین راحت بودن مسیرها و دسترسی و کم ترافیک بودن این مسیرها باعث ایجاد فضای مناسبی برای ساخت باغ تالارشده است.

تالار عروسی

بهترین تالارها در غرب تهران

به همان گونه که در بالا گفتیم در منطقه غرب تهران با توجه به امکانات و خدماتی که هر تالار ارائه می‌دهد رتبه بندی شده و تنوع قیمت ها نیز بستگی به ارائه همین امکانات و خدمات با کیفیت های متنوع است. و به نسبت بودجه خود وامکانات و خدماتی که هر باغ یا تالار ارائه می‌دهد یک مکان مناسب و دلخواه در بین تالارهای عروسی در غرب تهران برای برگزاری جشن عروسی خود پیدا کنید.

موارد برپایی یک عروسی باشکوه

موارد موثری که میتواند در با شکوهی مجلس عروسی در غرب تهران با قیمت مناسبی بر پا شود در موارد زیر به آن اشاره میکنیم.

ماشین عروس

خدمات و تشریفات مجالس عروسی از جمله کار هایی که باید انجام دهند اجاره یک ماشین عروسی شیک به سلیقه عروس و داماد و انجام گل آرایی ماشین عروسی به بهترین شکل ممکن برای برگزاری مراسم عروسی است  .برخی به دنبال جدید ترین مدل های ماشین برای عروسی خود هستند و برخی دیگر به دنبال ماشین های کلاسیک برای تشریفات مجلس عروسی خود می باشند .یک تشریفات عالی باید هر دو گروه از ماشین ها را برای شما عزیزان فراهم کند.

نکات مهم در گل آرایی ماشین عروس

  •  قیمت گل آرایی و تزئین ماشین عروس بستگی به فصل مراسم عروسی و مناسب با منطقه شما دارد.
  • گل فروشی که گل آرایی خیلی خوب و با سلیقه انجام دهد هزینه زیادی را نیز میگیرد.
  • در عیدها و مناسبت های مختلف گل گران می باشد
  • در فصل تابستان گل ها به دلیل گرمای زیاد سریع خراب می شوند به جای گل میتوانید از ابر های قلبی و بادکنک و روبان تور استفاده نمایید.

پذیرایی از مهمانان

پذیرایی از مهمانان در مراسم  عروسی به این معنا می باشد که احترام میزبان به مهمان است تشریفات پیام لشگری پذیرایی از مهمانان بسیار مهم است و به خوبی میتواند از مهمانان شما پذیرایی کند.

بنابراین برای پذیرایی عروسی بهتر است که نکات مهمی در نظر گرفته شود و همچنین مکان عروسی  از قبل آماده و میزبان دید درستی نسبت به خدمات مجالس عروسی و نحوه پذیرایی هر چه بیشتر و بهتر مهمان ها داشته باشد. چون بخش مهمی از شب عروسی نزد مهمانان و حتی خانواده های زوجین، به این مرحله وابسته است.

پیشنهاد ما به افرادی که بدنبال برگزاری یک عروسی باشکوه و در عین حال کم هزینه هستند برگزاری جشن عروسی ساحلی است.
یک جشن عروسی ساحلی می تواند برای میهمانان شما بسیار جذاب رمانتیک و سرگرم کننده باشد.
مطمئن باشید که جشن ساحلی در مقایسه با دیگر مراسم ها که در باغ تالار ها و سالن های پذیرایی برگزار می شود بسیار کم هزینه تر خواهد بود.ضمن اینکه شما از روشی جدید در برگزاری مراسم عروسیتان استفاده کرده اید و شبی خاص و پرخاطره را برای مهمانانتان رقم زده اید.

در این روش بهتر است که نوع پوشش مهمانان آزاد بوده و هرگونه که خودشان تمایل دارند لباس بپوشند و طرز پوشش خاصی را تعیین نکنید.
در برگزاری مراسم به این روش تعیین ساعت شروع و پایان مراسم به عهده ی خودتان بوده و می توانید تا زمانیکه تمایل دارید به جشن ادامه دهید.

جهت محاسبه هزینه های یک مجلس عروسی مواردی وجود دارد که نفش تعیین کننده ای در قیمت تمام شده ی تالارهای پذیرایی و یا باغ تالار ها دارند.معمولا هزینه ورودی تالار ها در نیمه ی اول سال از 4 میلیون تومان و در نیمه ی دوم سال به دلیل کاهش مراسم ها در این فصول از 3 میلیون تومان شروع می شوند.بنابراین در ابتدا محل برگزاری مراسم خود را با توجه به تعداد مهمانان و میزان بودجه خود تعیین کنید.

پکیجی که شما برای مراسم عروسی خود انتخاب می کنید با توجه به انواع میوه و شیرینی,کیک عروسی,انواع ابمیوه,پیش غذا و … متفاوت می باشد.نحوه ی محاسبه این مورد به این صورت می باشد که تعداد مهمانانتان در قیمت پکیج انتخابیتان ضرب شده و هزینه کلی به دست می اید.
بطور مثال اگر مهمانان شما 200 نفر باشند و قیمت پکیج انتخابی 50000 تومان باشد,هزینه ی بدست آمده برابر با 10 میلیون تومان می باشد.
علاوه براین هزینه های جانبی دیگری هم وجود دارند که شامل:

هزینه گروه موسیقی(DJ یا ارکستر)
هزینه آتلیه عروس و تصویر برداری
هزینه دسته گل عروس
هزینهه آرایشکاه عروس و داماد
هزینه اجاره ماشین عروس و گل آرایی آن
و بسیاری از موارد دیگر…

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید