instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
بهترین غذای عروسی شما چه غذایی می تواند باشد

بهترین غذای عروسی شما چه غذایی می تواند باشد

یکی از مهم ترین بخش یک عروسی، انتخاب بهترین غذای مراسم عروسی می باشد و کیفیت غذا عروسی یکی از دیگر مواردی است که می بایست به آن توجه فراروان نمود. عروس و داماد قبل از برگزاری جشن عروسی همیشه دغدغه نوع و نحوه پذیرایی از مهمانان را دارند که امری کاملا طبیعی است و نمی توان به آن بی توجه بود.
کیفیت بالای شام عروسی ایرانی سبب می شود تا در صورتیکه در تشریفات عروسی خود و طراحی هزینه ی کمتری کرده باشید ولی باز هم جشن عروسی شما در خاطر میهمانان بماند. غذاهایی که برای برگزاری مجلس عروسی انتخاب می شود، باید با توجه به ذائقه و سلیقه مهمانان باشد.

 

انتخاب بهترین غذای عروسی ایرانی

انتخاب بهترین شام عروسی

بهتر است مواد غذایی که برای تهیه شام عروسی استفاده می شود، نوع و مقدار ادویه، چیدمان و رنگ غذاها می تواند بر اساس منطقه جغرافیایی و یا مطابق با عرف منطقه جغرافیایی باشد. برای مثال زمانی که جشن عروسی در خوزستان برگزار می شود، غذاهایی دریایی و همچنین خورشت هایی بومی این منطقه می تواند به عنوان غذای پذیرایی استفاده شود.

برای اینکه تمای سلایق را در نظر بگیریم بهتر است از غذاهای سنتی استفاده کنیم ک میدانیم برای تمامی ذائقه ها مناسب بود و طرفدار زیادی دارند. و توصیه میشود که در کنار غذاهای سنتی، می توانید با فینگر فود نیز از مهمانان پذیرایی شود.

برای مثال غذاهایی همچون کباب کوبیده، زرشک پلو، باقالی پلو با گوشت بره، برنج سفید و جوجه کباب، خورشت فسنجان، ته چین مرغ، بوقلمون بریان مرغ یا غاز بریان و بره بریان نیز از جمله غذاهای معروف ایرانی هستند که در زمان پذیرایی از مهمانان در هر سفره ای دیده می شود. وجود این غذاها در سر میز شام مهمانان، مراسم عروسی ایرانی را رسمی تر می کند.

انتخاب بهترین شام عروسی

بهترین غذاهای ایرانی مجلل

باقالی پلو با ماهیچه : 

باقالی پلو با ماهیچه یکی از غذاهای معروف و پر طرفداری ایرانی می باشد. که امروزه در بسیاری از مجالس بخصوص در مراسم عروسی استفاده می باشد. باقالی پلو با گوشت نیز میتوان از گوشت گوساله نیز تهیه شود. باقالی پلو با گردن و باقالی پلو با مرغ از انواع دیگر این غذای فوق العاده هستند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.

کباب کوبیده :

کباب کوبیده یک از دلچسب ترین غذاهای ایرانی است که ایرانی ها برای پذیرایی میهمانانشان در اکثر مراسم ها مخصوصا به عنوان شام عروسی از این غذا استفاده میکنند. این غذا از گوشت چرخ شده گوسفند و یا گوساله تهیه می شود. که استفاده از گوشت گوسفند طعم و مزه خوش آن را دو چندان خواهد کرد.

جوجه کباب: 

جوجه کباب زعفرانی که یکی از خوش طعم ترین و معروفترین غذاهای ایرانی است که طرفدار پر و پا قرص خود را دارد. این غذا به علت خوش طمع بودن و تهیه آسان برای تفریح و پیک نیک و مسافرت مناسب بوده،و هم برای پذیرایی از مهمانان در مجالس عروسی یک غذای مجلسی خوب به حساب می آید.

 

جوجه کباب شام عروسی

 

تشریفات مجالس لشکری با داشتن آشپزهایی مجرب و حرفه ای و تهیه مواد اولیه با کیفیت, ارایه دهنده بهترین خدمات تشریفاتی باکیفت و عالی می باشند. خدمات مجالس لشکری سالهاست می کوشد تا بهترین غذای عروسی را به مهمانان خود ارائه دهد.
وجود انواع منوهای ایرانی,دریایی و فرنگی … با تنوع بالا در منوی تشریفات لوکس لشکری به شما این امکان را می دهد تا منوی عروسی خود را کاملا مناسب سلیقه و میزان بودجه تان انتخاب نمایید.

تشریفات مجالس و باغ تالار لشکری ارائه دهنده بزرگترین و بهترین خدمات مجالس عروسی,عقد,نامزدی,همایش و سمینار در ایران.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید