loading

بهترین زمان تهیه جهیزیه چه موقعی است؟

زمان تهیه جهیزیه

زمان تهیه جهیزیه

جهیزیه یکی از مهم‌ترین رسوماتی است که توجه به آن بسیار مورد توجه می‌باشد و همه افراد و خانواده‌ها در تلاش هستند که کامل‌ترین و بهترین جهیزیه را برای فرزندان عزیزشان تدارک دیده و آماده کنند. خانواده‌ها باید در انتخاب و خرید جهیزیه و همچنین بهترین زمان تهیه جهیزیه برای فرزندان عزیز خود نهایت دقت را داشته و با آگاهی در این زمینه نسبت به تهیه و خرید اجناس اقدام‌نمایند.

تشریفات و خدمات مجالس لشکری ضمن برگزاری جشن‌ها و مراسم عروسی و ازدواج شما عزیزان با بیان مقالاتی سعی بر این موضوع دارد که سطح آگاهی شما عزیزان را بالا برده و تمامی نکاتی که قبل از برگزاری عروسی ممکن است از خاطرتان رفته و یا فراموش کنید، به شما یادآور شود. همراه ما باشید که در این مقاله به زمان تهیه جیزیه و نکاتی در این خصوص اشاره خواهیم کرد.

 

همه چیز درباره زمان تهیه جهیزیه

طبق رسوم، چندین ماه قبل از برگزاری جشن عروسی خانواده عروس در تکاپوی تهیه‌ی جهیزیه می‌باشند. تهیه جهیزیه مناسب علاوه بر صرف هزینه‌ بسیار، نیاز به صرف وقت قابل توجهی نیز می‌باشد و برای خرید جهیزیه عروس حتما باید دقت و تامل کافی داشت.

برخی از خانواده‌ها به دلیل کمبود وقت از خرید برخی اقلام غیر ضروری صرفه نظر می‌کنند. قبل از خرید جهیزیه حتما با افرادی مشورت کنید و از چندین مغازه و مرکز خرید دیدن فرمایید تا از برند‌های موجود و مارک‌های معتبر آگاه شده و از قیمت‌های تقریبی کالا‌ها اطلاعاتی کسب کنید‌. توصیه می‌کنیم که دقت کافی داشته باشید تا در تله تبلیغات فروشگاهی گیر نکنید.

حتما قبل از خرید جهیزیه یک لیست از تمامی ‌کالاهای مورد نیاز خود تهیه کنید، تا کالایی از قلم نیوفتد. بهتر است اقلامی مانند رختخواب‌ها، روکش‌ها، دمکنی‌ها، دستمال‌های آشپزخانه که نیاز به وقت و حوصله فراوان دارند را مدت‌ها قبل از جشن عروسی تهیه کنید.

 

جهیزیه‌های سنگین ضامن سعادت و خوشبختی نمی‌باشند توصیه می‌کنیم حتما به این ‌نکات توجه کرده و تحت تاثیر رقابت و چشم وهم چشمی قرار نگیرید. از خانواده‌های عزیز خواهشمندیم که از دخالت در سلیقه جوانان برای انتخاب کالاهای مورد نیاز خودداری کنند و اجازه بدهند که عروس و داماد با نهایت ذوقی که دارند کلیه اقلام مورد نیاز زندگی مشترک خود را تهیه کنند.‌ هم چنین از دخالت در نحوه چیدمان جهیزیه نیز خودداری کنید.

 

بهتر است عروس و داماد نیز از تهیه کالاهای غیر ضروری که احتیاج چندانی در ابتدای زندگی به آن‌ها ندارند پرهیز و اجتناب کنند. تشریفات و خدمات مجالس لشکری، ضمن آرزوی سعادت برای زوج‌های جوان، آماده برگزاری مراسم عقد مجلل در خانه عقد برای شما عزیزان می‌باشد.

اینستاگرام tashrifat_lashkari

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *