instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
بهترین تالار عروسی شرق تهران

بهترین تالار عروسی شرق تهران

انتخاب باغ و تالار مناسب برای برگزاری مراسمهای نامزدی و عروسی همواره یکی از دغدغه های زوجها است لذا تشریفات مجالس لشکری اقدام به راه اندازی تالار و باغ تالار عروسی شرق تهران و حومه تهران نموده است تا علاوه بر حل این دغدغه ها مکان مناسب هر نوع سلیقه را در اختیار عروس و دامادها قرار داده باشد.
تشریفات مجالس و باغ تالار لشکری با بهره گیری از تیمی مجرب و حرفه ای همواره سعی داشته با بکاربردن تزئینات اروپایی و بروز, خدماتی منحصر بفرد را به عروس و دامادهای خود ارائه کند. همچنین این مجموعه تالارهای عروسی شرق تهران و حومه تهران را راه اندازی نموده تا عروس و دامادها دغدغه ای برای انتخاب محل عروسی و مسافت آن نداشته باشند.

 

انتخاب تالار عروسی در شرق تهران

نکاتی که در انتخاب بهترین تالار عروسی باید به آن دقت شود

در این میان انتخاب تالار مناسب برای مراسم عروسی میتواند در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم نقش اساسی داشته باشد و هم برای مهمانان و هم برای عروس وداماد شبی خاطره انگیز را رقم بزند.

همانطور که میدانید تهران شهری شلوغ و پر ترافیکی است و تمامی ساکنین تهران از شلوغی و ترافیک گریزان هستند به همین دلیل مهمترین نکته ای که در انتخاب تالار عروسی مخصوصا در شرق تهران برای رفاه مهمانان و عروس و داماد باید در نظر گرفت این است که مسافت آن به آرایشگاه عروس و یا آتلیه فیلم و عکس عروسی نزدیک باشد و خیابان های منتهی به تالار عروسی ترافیک سنگین نداشته باشد.

میزان بودجه در نظر گرفته شده

بعد از بررسی محل تالار و یا باغ تالار عروسی خوب در شرق تهران باید بودجه مورد نظر خود را بسنجید و طبق آن، تالارهای مد نظر خود را جست و جو کنید.به طور معمول هزینه های تالار عروسی شامل هزینه ورودی،غذا و پذیرایی، خدمات، گروه موسیقی ،تزئینات و برنامه هایی مثل آتش بازی و نورپردازی می شود.

قبل از بستن قرارداد از نوع امکانات و خدمات ارائه کننده تالار نظیر وجود پارکینگ برای آسایش مهمانان، پرسنل و نوع برخورد آنان با مهمانان وتعهد اخلاقی نسبت به برگزاری مراسم، منظم بودن و نحوه و کیفیت پذیرایی تالار مورد نظرمطلع شوید. به روز بودن و زیبایی محیط بیرونی و داخلی تالاررا چک کنید تا با سلیقه خود و همسرتان همخوانی داشته باشد.

بررسی وضعیت هوا 

حتما  وضعیت هوا را از طریق سایت معتبر هواشناسی در تاریخ برگزاری عروسی بررسی کنید. اگر مراسم عروسی در باغ برگزار می شود از داشتن سالن سر پوشیده آن مطمین شوید.

موسیقی 

داشتن گروه موسیقی و به روز بودن آهنگ ها برای ایجاد فضایی شاد، فضای مناسب برای رقصیدن ، نورپردازی زیبا ، داشتن جایگاه عروس و داماد ، ظرفیت سالن پذیرایی و هماهنگی با تعداد مدعوین از دیگر مواردی است که باید در انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی دقت کنید. و همچنین در انتخاب نوع موسیقی در تالار عروسی حتما سلایق عروس و داماد در نظر گرفته شود.

غذای مناسب عروسی

متداول است که بعد از انتخاب تالار ، کیفیت غذا و پذیرایی توسط مشتری تست می شود. معمولا مشتری یک شب به تالار یا باغ رفته و بعد از ملاقات با مدیر تالار تقاضای تست غذا و مشاهده نوع سرویس دهی را می کند.

نکاتی برای انتخاب تالار عروسی

 

و در نهایت حتما صبح روز مراسم ، به تالار عروسی یا باغ عروسی خود سر بزنید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز رو به راه است. و نکاتی که برایتان اهمیت دارد مانند تزیینات ورودی و مراسم آتش بازی و… مجددا تاکید کنید.

تمیزی روکش های صندلی و رومیزی ها ، تعداد صندلی ها ، نور پردازی ، تزئینات و خلاصه همه چیز را بررسی کنید. این سرکشی و حساسیت شما ، به مدیریت تالار نیز ثابت می کند که شما نسبت به همه چیز حساس هستید و در جهت جلب رضایت شما تلاش خواهد کرد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید