loading

بهترین باغ مراسم عروسی در تهران


باغ مراسم عروسی در تهران

امروزه برگزاری مراسم‌ عروسی و جشن‌های ازدواج وعروسی در باغ‌ها و باغ تالارها بسیار مرسوم بوده و روایج یافته است که تاثیر به سزایی در مجلل و باشکوه بودن مجالس ازدواج و عروسی دارد وهم‌چنین از قیمت معقول و متناسبی برخوردار بوده که برای برگزارکنندگان مجالس عروسی و زوج‌های جوان بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. تشریفات لوکس لشکری بهترین و مجهزترین باغ مراسم عروسی در تهران را داراست.

باغ تالارها و تشریفات لوکس و مدرن  لشکری مجهز به چندین باغ و سالن‌های لوکس و مدرن با قیمت‌های مناسب و کیفیت‌های درجه یک می باشد. شما عزیزان جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت باغ تالارهای عروسی در تهران می‌توانید به صورت حضوری تشریف آورده و یا تلفنی در تماس باشید و از خدمات منحصر به فرد تشریفات لشکری آگاهی‌های لازم و دقیق را کسب نمایید.

 

موارد هزینه اجاره باغ عروسی در تهران

همان طور که درجریان می‌باشید میزان هزینه تالار و باغ تالارها باتوجه به نوع کیفیت و خدمات ارائه شده برای شما عزیزان از جمله؛ گروه پذیرایی و پرسنل و تیم آشپزخانه، گروه موسیقی زنده و دی جی، فیلم‌بردای و عکس برداری، مزون لباس‌های عروس و داماد و هم چنین ساقدوش‌ها، آرایشگاه و سایر خدمات ارائه شونده، متفاوت می‌باشد و نسبت به نوع خدمات کم و زیاد می‌شود.

از این جهت این اطمینان را به شما خوبان می‌دهیم که متناسب با هزینه‌ای که برای جشن ازدواج عزیزان خود می‌کنید بهترین جشن عروسی را در تهران داشته و رضایت خاطر خواهید داشت.

 

مسافت باغ تا تهران

یکی از مهم‌ترین نکات قابل ملاحظه نزدیک بودن باغ تالارها به محیط‌های شهری است تا رفت و آمد برای مهمان‌ها راحت و آسان باشد‌. باغ تالارهای تشریفات لوکس لشکری با موقعیت جغرافیایی  مناسب در معرض تردد و ترافیک‌های شهری نبوده و لازم نیست که نگران دیر رسیدن عروس و داماد به محوطه برگزاری جشن عروسی باشید.

به علت موقعیت متناسب تشریفات و باغ‌تالارهای تشریفات لوکس لشکری و هم‌چنین نزدیکی به آتلیه‌های عکاسی هیچ جای نگرانی نخواهید داشت وهم چنین در وقت شما عزیزان نیز صرفه جویی به عمل می‌آید.

 

ظرفیت باغ مراسم عروسی

راحتی و آرامش مهمانان و لذت بردن از جشن عروسی شما یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که تشریفات لشکری درآن راستا بسیار تلاش کرده و فعال می‌باشد. خواهشمندیم قبل از برگزاری مراسمات عروسی و ازدواج تیم و پرسنل مشاوره تشریفات عروسی لشکری را از تعداد مهمان‌ها آگاه کرده تا نسبت به ارائه خدمات ویژه آمادگی‌های لازم را داشته باشیم.

در برگزاری مراسم در باغ تالارها، نحوه چیدمان میز وصندلی‌ها در مرکز توجهات می‌باشد و از این نظر باید چیدمان صندلی و میزهای باغ تالار نظم و آرایش دقیقی داشته باشند تا آسودگی مهمان‌های شما خوبان را فراهم آورد. تشریفات عروسی و خدمات عروسی لشکری با مساحت پنج هزار متر و با ظرفیت بیش از 800 نفر آماده برگزاری جشن‌های شما خوبان به باشکوه‌ترین شکل ممکن می‌باشد.

 

فضاسازی و دکوراسیون باغ

دکوراسیون باغ‌تالارهای بسیار مورد توجه مهمان‌ها می‌باشد و هرچه مجلل بودن آن برفیلم عروسی شما عزیزان تاثیر گذار است. لذا از این جهت تیم دکوراسیون و طراحی باغ عروسی در تهران تشریفات لوکس لشکری بسیار دقت عمل داشته و همواره این نکات مهم را در نظر گرفته است.

 

تاریخ مراسم عروسی در عیدها و آخر هفته ها

معمولا در اعیاد و آخر هفته‌ها هزینه باغ عروسی در تهران افزایش می یابد. میزان هزینه برگزاری مراسم عروسی در تهران با توجه به منطقه، نوع تالار، خدمات و کیفیتشان متفاوت بوده و متغییر می‌باشد و جهت تعیین دقیق هزینه‌ها باید به صورت حضوری تشریف آورده و با تیم پشتیبانی و مشاوره تشریفات لوکس عروسی لشکری مشورت نمایید. هزینه برگزاری مراسم عروسی در یک تالار همراه با میوه، شیرینی و شام و… تفاوت بسیاری دارد.

 

علاوه بر  تمای این هزینه ها ذکر شده  مالیات بر ارزش افزوده حق سرویس پارکینگ ورودی و … نیز به قیمت تمام شده‌ی شما اضافه شده که این هزینه ها همگی در هر تالار و با توجه به خدماتشان متفاوت است. همه موارد ذکرشده هزینه‌های اصلی مراسم عروسی شما هستند اما در صورتیکه تمایل داشته باشید از هزینه‌های جانبی که در تالارهای پذیرایی ارائه می شود استفاده کنید، می بایست هزینه هر یک از خدمات صورت گرفته را بصورت جداگانه پرداخت نمایید که این جزو خدمات لوکس لشکری می‌باشد.
لازم به ذکراست که ورود به تالار و باغ تالارهای لشکری نیاز به هزینه ورودی برای مهمانان بزرگوار شما نداشته و تیم تشریفات لشکری لحظات خوشی را برای عزیزان شما آرزومند است.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *