loading

با این روش، نوشیدنی مجالس خود را انتخاب کنید

نوشیدنی مجالس

بهترین انتخاب برای نوشیدنی مجالس

پذیرایی یکی از مهم‌ترین‌ فاکتورهایی می‌باشد که تاثیر بسیاری در شکوه مجالس دارد. به خصوص خوراکی و نوشیدنی مجالس . شاید در نگاه اول امری ساده و پیش‌پا افتاده باشد اما این‌طور نیست و باید بسیار مورد توجه قرارگیرد.

خدمات عروسی و تشریفات مجالس لشکری با بیش از 17سال سابقه در زمینه برگزاری مجالسی از جمله افتتاحیه‌ها، ‌سمینار و همایش‌ها و سایر مجالس در خدمت شما عزیزان بوده و با تشکیلاتی مجرب بهترین‌ها را برایتان تدارک دیده است.

پرسنل پذیرای تشریفات و تشریفات عروسی لشکری با علم براین کار، از مهمانان شما عزیزان به بهترین شیوه ممکن پذیرایی کرده و شبی خاطره انگیز را برای شما در کنار عزیزانتان برای شما رقم خواهند زد. قطعا احساس راحتی و آسودگی مهمان‌های شما عزیزان اولین اولویت تشریفات لوکس لشکری است.

ما دراین مقاله به نوشیدنی مجالس و نوع انتخاب آن ها خواهیم پرداخت‌‌‌‌. همراه ما باشید.

 

انتخاب نوشیدنی مجالس

برای انتخاب نوشیدنی مناسب برای پذیرایی از عزیزان، حتما باید به فصلی که مجالس در آن برگزار می‌شود توجه کرد. به عنوان مثال در فصل تابستان پذیرایی با چای مناسب نیست. درضمن به نوع مجلس نیز باید توجه داشت. مثلا در یک همایش علمی هیچ وقت چای توزیع نمی‌شود.

به طور کلی نوشیدنی‌ها به دو دسته تقسیم‌ می‌شوند نوشیدنی‌های فصل گرم و نوشیدنی‌های فصل سرد. همان‌طور که گفتیم‌ توزیع نوشیدنی‌ها به نوع مجالس شما عزیزان ‌بستگی دارد. در ادامه به صورت تیتر وار به آن ها خواهیم پرداخت. برای مطالعه مقاله مناسب ترین نوشیدنی ها برای سرو در تولد، اینجا کلیک کنید.

 

نوشیدنی‌های مناسب مراسم ختم

اگر مجلس ختم برگزار شده در فصل سرد باشد، چای نوشیدنی مناسبی است و از کلیه نوشیدنی‌های گرم متناسب با سلیقه مهمانان نیز می‌توان استفاده کرد. اما باید به این نکته توجه داشت که از قدیم تا به امروز، چای مناسب ترین نوشیدنی برای مجلس ختم بوده و هست. البته در این فصل با شیرکاکائو داغ نیز می‌توان ‌از مهمانان پذیرایی کرد.

اگر مجلس ختم در فصل گرم باشد، باز هم چای گزینه مناسبی است. البته از شربت نیز برای پذیرایی می‌توان استفاده کرد‌.

تیم پرسنل  تشریفات و خدمات مجالس لشکری، برای کیفیت نوشیدنی‌ها اهمیت بسیاری قائل بوده و کلیه شربت‌ها را به صورت طبیعی سرو می کند تا نوشیدنی مجالس از طعم خوبی برخوردار باشد.

برای صرف شام نیز نوشیدنی‌هایی از جمله انواع نوشابه و دوغ و دلستر توصیه می‌شود‌‌‌. از نوشابه و دوغ‌های طعم دار نیز می‌توان استفاده کرد.

 

نوشیدنی مناسب همایش و سمینارها

حتما باید به نوع سمینار و یا همایش توجه کرد و به اینکه مهمان‌ها از چه جایگاه اجتماعی برخوردارند. به عنوان مثال در یک همایش پزشکی، سرو نوشابه به همراه غذا گزینه مناسبی نیست و به تمامی این ‌نکات باید توجه کرد. یا اگر مهمان‌ها اکثر سالمند باشند نیز نوشابه نوشیدنی مناسبی نیست.

نوشیدنی‌های مناسب فصل سرد؛ چای، نسکافه و انواع قهوه می‌باشند و اگر مجالس شما درفصای باز باشد قطعا یک‌ نوشیدنی گرم حس مطبوع و خوشایندی را برای مهمانان به همراه خواهد داشت.

کیفیت نوشیدنی‌ها مهم‌ترین فاکتور انتخاب آن‌هاست. به عنوان مثال اگر قرار است با چای پذیرایی کنید، ‌حتما باید درست دم آمده  و جوشیده نباشد یا موقع میل کردن نباید سرد باشد، از این رو نحوه پذیرایی بسیار اهمیت دارد.

درفصل گرم نیز نوشیدنی‌هایی از جمله انواع شربت‌های طبیعی وآب میوه‌های طبیعی بهترین گزینه می‌باشد. بهتراست که آب میوه‌ها در خود آشپزخانه تشریفات تهیه شده باشند و به جای آب‌میوه های بازاری، از آب میوه های طبیعی و سالم استفاده کرد. انواع اسموتی میوه‌ها نیز گزینه مناسب برای پذیرایی می‌باشد.

نوشیدنی‌هایی که طبع سرد داشته و عطش و گرما را رفع می‌کنند نیز حتما باید در اولویت شما برای پذیرایی باشند. مثل انواع لیموناد.

تیم پرسنل تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لشکری، برای عزیزان ‌شما انواع معجون‌های متنوع، شیرموز، شیرکاکائو و سایر نوشیدنی‌‌های خوش طعم و فوق‌العاده ای را درنظر گرفته است. در فصل‌های گرم از انواع تخم شربتی و خاکشیر که رفع عطش می‌کنند و بسیار خاصیت دارند نیز استفاده میشود و درفصل های سرد علاوه برچای می‌توان از دم‌نوش های گیاهی با طعم بی‌نظیر نیز استفاده کرد.

برای شام نیز کلیه نوشابه و دوغ‌های طعم دار با گاز و ساده در نظرگرفته شده است.

 

نظر وسلیقه شما عزیزان برای تشریفات و خدمات مجالس لوکس لشکری بسیار ارزشمند بوده وتوصیه می‌کنیم حتما انتقادات و پیشنهادات خود را باما در میان بگذارید. تشریفات عروسی وتشریفات مجالس لشکری لحظاتی خوش وتوام با آرامش را برای شما عزیزان آرزومند است.

 

برای مطالعه مقاله مناسب ترین نوشیدنی ها برای سرو در مجلس عروسی، اینجا کلیک کنید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *