loading

مزایا و معایب برگزاری همزمان مراسم عقد و عروسی

جشن عقد و عروسی

برگزاری همزمان جشن عقد و عروسی

به نظر شما برگزاری جشن‌های هماهنگ جشن عقد و عروسی مناسب‌تر هستند و یا جشن‌های جدا گانه‌ی عقد و عروسی؟ این سوال یکی از موضوعات و سوالات مهمی است که اکثر زوج‌های جوان و خانواده‌های عروس و داماد با آن مواجه شده و قدری به آن فکر کرده‌اند. عقد و عروسی جزو آن دسته از مراسماتی می‌باشند که باید به بهترین شکل ممکن برگزار گشته و جای هیچ کم و کسری باقی نماند.

 

برگزاری جشن عقد و عروسی

برخی از افراد بر این باور هستند که باید بین جشن عقد و عروسی فاصله‌ای وجود داشته باشد. ‌ما به نظر این دسته از افراد احترام گذاشته و آماده برگزاری مراسمات برایشان در تشریفات و تشریفات عروسی لشکری می‌باشیم. برگزاری جشن‌های مجزای مراسم عقد و مراسم عروسی هریک هزینه‌ی جداگانه‌ای داشته و از این نظر به عنوان یک اضافه خرج به حساب می‌آید.‌ اگر می‌خواهید در هزینه برگزاری مراسم عروسی و عقد صرفه جویی کنید، توصیه و پیشنهاد ما برگزاری مراسم عقد و عروسی هماهنگ برای شما عزیزان می‌باشد‌. اگر مهمانان شما از راه دور و یا حتی کشورهای دیگر تشریف می‌آورند، می‌توانند در برگزاری مراسم عقد و عروسی هماهنگ به طور همزمان شرکت داشته و مجبور نیستند برای هر کدام جداگانه مسافرت کنند.

برگزاری مراسم عقد و عروسی هماهنگ‌ نه تنها در هزینه‌های شما عزیزان صرفه جویی را سبب می‌گردد بلکه برای مهمانان و اقوام شما نیز مقرون به صرفه تر می‌باشد. آن‌ها مجبور به تهیه‌ی لباس برای جشن‌های جداگانه و هزینه ‌برای آرایشگاه و رفت و آمد نخواهند داشت.

 

یکی از معایب برگزاری جشن‌های هماهنگ عقد و عروسی در این می‌باشد که دوران عقدی برایتان وجود نداشته و مستقیم به خانه خود نقل مکان خواهید کرد. این ویژگی برای برخی از عروس و دامادهای جوان خوشایند بوده و مورد استقبال قرار می‌گیرد. برگزاری جشن عقد و عروسی هماهنگ به صورت کاملا سلیقه‌ای است و بستگی به نظر عروس و داماد و خانواده‌های زوجین دارد.

 

خانه عقد و تشریفات عقد لشکری با 17 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری انواع جشن‌های لاکچری و لوکس عروسی در تالار و باغ تالارهای تشریفات لشکری، منتظر برگزاری مراسم شما عزیزان و ارائه متفاوت و مرغوب‌ترین خدمات منحصر به فرد می‌باشد. ‌توصیه می‌کنیم برای رزرو سالن‌ها زودتر اقدام نمایید تا بهترین زمان را برای جشن خود برگزیده و از قیمت سالن‌ها، باغ تالارها و لوکس‌ترین خدمات اطلاعات لازم را کسب نماید.

از اینکه خدمات عروسی و تشریفات محالس لشکری را برای برگزاری بهترین جشن‌های زندگی خود انتخاب کرده‌اید خرسند بوده و خاطرات و لحظات زیبایی را برایتان خلق خواهیم کرد‌ و ‌سعادت و خوشبختی تمامی زوج‌های جوان آرزوی قلبی تیم تشریفات مجالس و تشریفات عروسی لشکری است‌.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *