instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
برگزاری مراسم عروسی در هتل

برگزاری مراسم عروسی در هتل

(برگزاری مراسم عروسی در هتل) برای اینکه مراسمی خاطره انگیز و زیباداشته باشید میتوانید مجلس خود را در هتل بگیرید.این تشریفات از کارکنان بسیار مجرب و حرفه ای بوده و از خدمات بسیار مجلل دارا می باشد.و نیز وجود مشاورانی توانا در برگزاری مراسم وهمچنبن تخصص های زیادی داشته و به صورت حرفه ای خواسته مورد نظر شما را اجرا می کنند.

عروسی در هتل

ویژگی های مهم برای گرفتن مراسم در هتل

1-اگر شما عاشق این هستید که یک مراسم زیبا و به سبک امروزی و دکوراسیون لوکس داشته باشید انتخاب هتل بهترین گزینه میباشد.

2-در هتل میشود از مهمان های خود به خوبی و به بهترین شکل پذیرایی کرد.

3-گرفتن مراسم عروسی در هتل میتواند همه جانبه و فرا گیر باشد.

4-در هتل میتوان بهترین امکانات رفاهی را برای مهمانان فراهم کرد.

سالن ها ی موجود در هتل ها دارای سالن رقص و دیگر امکانات برای مهمانان بوده و ظرفیت بالایی برای تعداد مهمانان را دارا می باشد.

هم چنین دارای مکان های خلوتی برای عکس برداری از عروس و داماد نیز وجود دارد.
در صورتیکه موارد زیر در در مورد شما صدق می کند شک نکنید که هتل بهترین مکان برای برگزاری مراسم عروسیتان می باشد.

سالن های رقص در هتل

سالن های رقص در هتل باید به گونه ای باشد که فضای زیادی برای رقصیدن و همچنین فضای کافی برای رفت آمدن مهمانان باشد.

بهترین خدمات و تشریفات در هتل

با انتخاب بهترین خدمات و تشریفات در هتل و با کیفیت ترین سالن عروسی یا باغ تالار مناسب برای عروسی خود در روزهای  نزدیک به مراسم خود دچار استرس نشوید و با خیالی راحت از این روز شیرین لذت ببرید به شما پیشنهاد می کنیم مواردی را که در این مطلب می خوانید را ابتدا برای خودتان لیست کنید تا بهتر بتوانید هتل عروسی دلخواه خود را انتخاب کنید.

در ادامه معیارهای برگزیدن بهترین تالارهای عروسی در تهران را برایتان شرح می دهیم پس تا پایان با ما همراه باشید

هزینه تالار عروسی در تهران

با توجه به بالا بودن هزینه های مراسم عقد و عروسی یکی از دغدغه های اصلی زوج های جوان این است که تالار عروسی را انتخاب کنند که در عین اینکه بهترین خدمات را ارائه می دهد قیمت مناسبی هم متناسب با موجودی جیبشان داشته باشد.

قیمت مصوب اتحادیه تالارهای پذیرایی با توجه به روز برگزاری مراسم که تعطیل یا یکی از اعیاد باشد، نرخ ورودی سالن و موارد دیگر تعیین شده که خیلی از سالن های عروسی از این نرخ تبعیت نمی کنند و ممکن است خیلی از زوج های جوان قادر به پرداخت آن نباشند.

 

موقعیت و دسترسی شهری مناسب سالن عروسی

دیر رسیدن عروس و داماد یا مهمان ها به مراسم عروسی اتفاق وحشتناکی است که همه را نگران می کند و باعث دیر شروع شدن یا دیر به اتمام رسیدن آن می شود. بنابر این توجه به این نکته که تالار عروسی شما موقعیت مناسبی داشته باشد بسیار مهم است. در نظر گرفتن مسائلی مثل ترافیک مسیر، خارج از شهر بودن مسیر سالن عروسی و موارد این چنینی را جدی بگیرید تا باعث کلافگی خود و میهمانانتان نشوید.

کیفیت غذای سالن عروسی و امکان تست آن قبل از غذا

کیفیت غذا، دسر و نوشیدنی هایی که در مراسم عروسی شما سرو می شوند یکی از فاکتورهای مهم و اساسی برای برگزاری بهترین مراسم عروسی شما می باشند.

چک کردن کیفیت غذا و نحوه سرویس دهی قبل از شروع مراسم را فراموش نکنید و از مدیر سالن عروسی خود بخواهید تا غذای عروسی را تست کنید و از کیفیت آن مطمئن شوید و نکات لازم را یادآوری کنید. می توانید سرزده این کار را انجام دهیدو همچنین دسر و فینگر فود ها را تست کنید

کیفیت و ظرفیت سرویس های بهداشتی

اهمیت سرویسهای بهداشتی را در نظر بگیرید. سرویس های بهداشتی باید به اندازه کافی وجود داشته باشند تا شاهد ایجاد صف در دستشویی ها و نارضایتی مهمانانتان نباشید. نکته مهم دیگر در سرویس های بهداشتی تمیزی و رعایت نظافت و وجود حوله برقی، مایع دستشویی و دستمال توالت می باشد.

هم چنین دارای مکان های خلوتی برای عکس برداری از عروس و داماد نیز وجود دارد.
در صورتیکه موارد زیر در در مورد شما صدق می کند شک نکنید که هتل بهترین مکان برای برگزاری مراسم عروسیتان می باشد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید