loading

برگزاری در مراسم عروسی در تعطیلات

تعطیلات عید

تعطیلات عید و مراسم عروسی

انتخاب زمان مناسب برای برگزاری مراسم عروسی و ازدواج یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید خانواده‌ها و زوج‌های جوان نهایت دقت و توجه را به این موضوع داشته باشند. معمولا افراد بسیار زیادی مایل به برگزاری جشن‌های عروسی و ازدواج خود در ایام  تعطیلات می‌باشند. تعطیلات در ایران معمولا به چندین دسته تقسیم می‌شوند. تعطیلات آخر هفته، تعطیلات مناسبتی و تعطیلات عید .تعطیلاتی مناسبی به صورت کامل مناسب جشن‌ها و مراسم شاد نمی‌باشد. زیرا ممکن است روز شهادت بوده و برگزاری مراسم میسر نگردد. موضوع مورد بحث ما امروز برگزاری مراسم عروسی و ازدواج در تعطیلات عید نوروز می‌باشد.

تشریفات لوکس لشکری یکی از برترین موسسات برگزارکننده‌ی مجالس عروسی است که  جهت افزایش آگاهی زوج‌های جوان درباره مسائل مربوطه به برگزاری مراسم ازدواج مقالاتی را برای شما عزیزان تهیه کرده است و مطالعه این مقالات را به شدت توصیه می‌کنیم. امروز می‌خواهیم درباره این موضوع که آیا جشن‌های ازدواج و عروسی خود را در تعطیلات عید برگزارکنیم یا خیر؟ گفت وگو کنیم‌. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

برگزاری مراسم در تعطیلات عید

برگزاری مراسم ازدواج و عروسی در زمان تعطیلات عید از جهاتی خوب و مناسب بوده و از جهاتی مناسب نمی‌باشد که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

اگر مشتاق برگزاری مراسمات خود در تعطیلات نوروز می‌باشید، بهتر است که روز جشن خود را به اولین روز نوروز و یا حتی دومین و سومین روز موکول نکنید. بیشتر افراد در این روزها به دیدن بزرگترهای فامیل رفته و به دید و بازدید می‌پردازند و زمان مناسبی برای شرکت در مراسم ازدواج و عروسی نیست. بهترین گزینه ممکن این است که جشن‌های عقد و ازدواج خود را به هفته‌ی دوم نوروز موکول نمایید‌.

دومین نکته مهم این است که به دلیل درخواست زیاد متقاضیان معمولا تاریخ‌ها مناستی و ایام عید به سرعت برای جشن‌های عروسی رزرو شده و بهتر است که زودتر اقدام نمایید. اما یکی از معایب برگزاری جشن‌های ازدواج و عروسی در ایام تعطیلات نوروز این می‌یاشد که افراد به مسافرت و تفریح رفته و در این زمان نمی‌توانند به عروسی شما عزیزان تشریف بیاورند‌ و از مزایای برگزاری مراسمات ازدواج و عروسی در ایام نوروز این بوده که اقوام نزدیک شما که دانشجو بوده و یا فرزند محصل و دانش آموز دارند با خیال آسوده و راحت می‌توانند در مراسم شما شرکت کنند.

 

فصل بهار از نظر آب و هوایی نیز زمان مناسبی برای برگزاری مراسم ازدواج و عروسی بوده و فضای دلچسب و رمانتیکی را برایتان ایجاد می‌نماید و در کل مزایای برگزاری مراسم عروسی و ازدواج در تعطیلات عید بیشتر از معایب آن بوده و به شدت پیشنهاد می شود.

 

برای برگزاری مراسم عقد و عروسی خود در زمان تعطیلات نوروز در تشریفات و تشریفات عروسی لشکری توجه داشته باشید که زودتر نسبت به رزرو تالار و باغ و باع تالارهای تشریفات لوکس لشکری اقدام نمایید. این فصل و تعطیلات متقاضی و مشتری زیاد داشته و برای راحتی و آسودگی خاطر شما توصیه می‌کنیم با سنجیدن جوانب و سلایق خود زودتر به موسسه و باغ تالارهای تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لشکری تشریف آورده و ضمن بازدید از خدمات و تدارکات ویژه نسبت به رزرو تالارها  و باغ لوکس لشکری اقدام نمایید. خانه عقد و تشریفات عقد لشکری برای تمامی زوج‌های جوان بهترین‌ها را آرزومند است و آماده خدمت رسانی به تمامی عزیزان می‌باشد.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *