instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
برگزاری مراسم عروسی در باغ به بهترین شکل

برگزاری مراسم عروسی در باغ به بهترین شکل

اگر در انتخاب اینکه مراسم عروسی خود را در باغ برگزار کنید یا تالار دچار سردرگمی شده اید خواندن این پست خالی از لطف نیست.

تشریفات مجالس لوکس لشکری با سالها تجربه در این حرفه و داشتن پیشینه کاری در زمینه طراحی انواع مجالس عروسی و جشن های مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در تهران از معتبرترین موسسات تشریفاتی و کترینگ های عروسی در تهران آماده برگزاری مجالس شما با در نظر گرفتن میزان بودجه شما می باشد. خدمات مجالس لشکری مجهز به باغ تالار و باغ عروسی کاملا اختصاصی بوده و با بهره گیری از تیمی حرفه ای آماده برگزاری مراسم و جشن های شماست.

نکات قابل توجه در برگزاری مراسم عروسی در باغ 

همه نکاتی که برای برگزاری مراسم عروسی در تالار باید در نظر بگیریم تقریبا برای انتخاب باغ هم صادق است. پیشنهاد می کنیم پست معیار های انتخاب بهترین تالار عروسی را مطالعه بفرمایید.

 مقایسه برگزاری مراسم عروسی در باغ یا تالار

گرم ماندن غذا

سرو درست غذا در این شب خاطه انگیز و اینکه غذا سرد نشود خیلی مهم است.
با توجه به اینکه در فضای باز غذا سریع تر سرد می‌شود هنگام انتخاب باغ برای عروسی این نکته را در نظر بگیرید که باغی که انتخاب می کنید دارای تجهیزات گرم نگه داشتن و یا در صورت نیاز گرم کردن مجدد غذا باشد تا مهمانان شما از سردی غذا شکایتی نداشته باشند و از غذای خود لذت ببرند.

کیفیت عکس و فیلم

عکس‌ و فیلم‌ مراسم شما در تالار به دلیل نورپردازی بهتر معمولا بهتر از فضای باز و باغ است اگر مراسم عروسی خود را در باغ برگزار می کنید به این نکته توجه کنید که وقتی هوا تاریک می شود باید منتظر پایین آمدن کیفیت عکس‌ و فیلم باشید.

فصل برگزاری مراسم

فصلی که قصد برگزاری مراسم عروسی خود را دارید نیز درانتخاب باغ یا تالار مؤثر است. انتخاب باغ برای برگزاری مراسم عروسی در فصل‌های بهار و تابستان معمول تر است.  اما تالارها با داشتن سیستم گرمایش و سرمایش برای هر چهار فصل مناسب هستند.
البته برخی باغ‌ها برای رفع مشکل سرما در زمستان سالن سرپوشیده دارند که این مشکل را حل می کند گرچه در این صورت باید هزینه اضافی را متقبل شوید.

باغ عروسی مناسب

پیدا کردن راحت مکان عروسی توسط مهمان ها

با توجه به این که باغ‌ها معمولاً در محلی خارج از شهرها  هستند و تالار ها اکثرا در داخل شهر، طی کردن مسافت طولانی برای رسیدن به محل باغ ها برای مهمانان ممکن است سخت باشد. ترافیک خارج شهر کمتر است از طرفی ممکن است پیدا کردن محل باغ یا تالار برای مهمانان با سردرگمی همراه باشد که در این صورت با دادن کروکی به آنها این مشکل تا حدی رفع می‌شود. ولی تالار های داخل شهر نیز  مشکل ترافیک خیابان ها را دارند که این مسائل را بهتر است درنظر بگیرید.

تامین برق مورد نیاز

وقتی برای برگزاری مراسمتان باغ در نظر گرفته اید باید بدانید که تأمین برق مورد نیاز مکان باغ بسیار حائز اهمیت است. مصرف برق برای چراغانی، گروه موسیقی، روشنایی و نورپردازی فضا و … را در نظر بگیرید تا به دلیل افت فشار برق با قطع برق و مشکلات اینچنینی مواجه نشوید.

می توانید یک موتور برق اجاره کنید تا این مشکل را حل کنید.

هزینه ورودی

اگر در انتخاب باغ یا تالار مردد هستید این موضوع را در نظر داشته باشید که اجاره باغ برای عروسی معمولا هزینه بیشتری به همراه خواهد داشت.

تعداد مهمانان

اگر تعداد مهمانان شما کم است انتخاب تالار برای شما از نظر مالی مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. چون باغ هزینه‌های اضافی برای شما به همراه خواهد داشت.

 

 

در پایان اگر با بررسی موارد بالا تصمیم به انتخاب باغ یا باغ تالار برای عروسی خود گرفتید می توانید با خیال راحت برگزاری مراسم خود را به تشریفات پیام لشکری بسپارید و از نتیجه مطلوب اطمینان داشته باشید.

برگزاري مراسم عروسي در باغ

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید