loading

برگزاری عروسی در باغ تالار چه شرایطی دارد؟


شاید تصمیم گرفته اید که مراسم عروسی خود را به جای اینکه در یک فضای بسته برگزار کنید از یک فضای باز و یا یک باغ تالار بهره بگیرید تا از زیبایی های یک باغ تالار و نکات مثبتی که دارد نیز بهره مند شوید.

 

برگزاری عروسی در باغ تالار تشریفات پیام لشکری

خدمات مجالس پیام لشکری یکی از مجهز ترین و معتبرترین برندها در زمینه برگزاری مراسم عروسی و ارائه دهنده تشریفات عروسی در تهران می‌باشد که علاوه بر تشریفات مجالس عروسی، در زمینه خدمات مجالس برای همایش‌ها و افتتاحیه‌ها نیز خدمات ارائه می دهد و ارائه دهنده مشاوره و راهنمایی برگزاری مجالس شما نیز هستیم

تشریفات مجالس عروسی پیام لشکری فعالیت خود را با سابقه‌ای درخشان می کوشد  با ارائه خدماتی بی نظیر و با کیفیت به مشتریان خود در جایگاه بهترین تشریفات عروسی قرارگیرد.

تشریفات پیام لشکری با در اختیار داشتن تنوعی بی نظیر از سالن های اجتماعات در سطح شهر ،باغ تالار های باشکوه در داخل یا حومه ی شهر، متناسب با ظرفیت و سلیقه ی شما در جهت وسعت دامنه ی انتخابتان به برگزاری هرچه بهتر مراسم شما می اندیشد.

باغ تالار عروسی و سالن های لوکس تشریفات مجالس پیام لشکری، با فضایی مثال زدنی که شامل برکه، آبنما و نورپردازی های حرفه ای منحصر به فرد می باشد و با فضاسازی های مخصوص برگزاری مراسم عروسی و همچنین امکانات و وسایل بازی کودکان و پذیرایی در فضای باز برای خانم ها و آقایان بی شک شبی ماندگار را در خاطرتان ثبت خواهد کرد.

برگزاری مراسم عروسی

نکات مهم در سرو غذا در باغ تالار

سرو غذا و چگونگی پذیرایی از مهمانان نکته ی مهمی است که باید هنگام انتخاب باغ تالار عروسی به آن توجه کرد.
اینکه پذیرایی مهمانان شما در فضایی مناسب و  مطابق با علایق شما صورت گیرد گزینه ای است که باید هنگام انتخاب باغ تالار مورد توجه قرار گیرد.

معمولا هنگام ورود مهمانان به مجلس با انواع نوشیدنی از آن ها پذیرایی می شود. سپس شیرینی و میوه و در آخر شام عروسی به صورت دیس پرس یا سلف سرویس سرو می شود.

در فضای باغ تالار معمولا غذا زودتر سرد می شود بنابر این این موضوع را در نظر بگیرید و برای آن چاره ای بیندیشید.

سرویس دهی و پذیرایی در فضای باغ تالار معمولا سخت تر است و نیاز به تعداد پرسنل خدمات بیشتری دارد.

مراقب حشرات و برگ درختان باشید تا وارد ظرف های غذا و پذیرایی نگردند.

چند نکته در رابطه با پذیرایی سلف سرویس در باغ تالار

ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺳﺮﻭﻳﺲ، ﻣﺸﺘﺮﻱ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﺤﻮﻁﻪ ﺳﺮﻭ ﻏﺬﺍ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺳﻴﻨﻲ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺳﺮﻭ ﻏﺬﺍ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﻴﺸﺨﻮﺍﻥ  ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﻲﮐﻨﺪ. ﺳﭙﺲ ﻏﺬﺍ ﺭﺍ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻪ ﻣﺤﻞ ﻧﺸﺴﺘﻦ ﻭ ﺻﺮﻑ ﻏﺬﺍ ﻣﻲﺑﺮﺩ.

سلف سرویس

در پذیرایی به صورت سلف سرویس بهتر است میزهای شام دو مرتبه شارژ شوند.

سعی کنید میزی که غذا روی آن قرار می گیرد را در کنج و گوشه باغ تالار قرار ندهید. شما اگر میز را در کنج و گوشه قرار دهی، در واقع مهمان‌ها را به سمت دیوار هدایت کرده‌اید یعنی از یک قسمت باز به یک سمت بن بست می‌روند بنابراین به هنگام بازگشت از سمت میز، تجمع و ازدحام بوجود خواهد آمد.

بنابراین سعی کنید میز را طوری قرار دهید که دو قسمت ابتدا و انتهای آن  به فضای باز ختم شوند مگر اینکه تعداد مهمانان شما کمتر از 20 نفر باشند.

سلف سرویس

انتخاب باغ تالار بر اساس تعداد مهمان ها

در صورتیکه تعداد مهمانانتان زیاد است باغ تالاری را انتخاب کنید که فضایی بزرگ داشته باشد ولی در صورتی که مهمانانتان تعداد زیادی ندارند می توانید از باغ تالارهای کوچکتر استفاده کنید.
انتخاب باغ تالار کوچک برای تعداد مهمانان کم باعث می شود تا فضای دوستانه تری ایجاد شود و میهمانانتان در کنار یکدیگر باشند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *