loading

ایده هایی جدید برای برگزاری جشن تولد کودک


( ویژگی‌های جشن تولد کودک )

روز تولد هر انسانی زیباترین لحظه از آغاز زندگی اوست. از این جهت ما تولد عزیزانمان را جشن گرفته وبا ارزش می‌شماریم. اگر به روز تولد کودک خود اهمیت داده و دنبال ایده‌های نو برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این جشن هستید، ادامه این مقاله را به هیج وجه از دست ندهید.
جشن تولد هر شخص، پر خاطره‌ترین روز برای اوست و برگزاری آن به بهترین نحو، می‌تواند آن روز را به یکی از ماندگارترین و خاص‌ترین روزهای عمر آن فرد تبدیل کند. در این مقاله که توسط تیم تشریفات لشکری تالیف شده است، به این مهم میپردازیم.

 

جشن تولد کودک

خدمات جشن تولد

ما برای برگزاری مراسم جشن تولدهای شما عزیزان دو دسته خدمات تدارک دیده‌ایم تا برایتان خاطره سازی کنیم”

  • خدمات حضوری
  • خدمات غیرحضوری

در خدمات حضوری شما می‌متوانید جشن تولد فرزندتان را درسالن‌های پذیرایی ما و با خدمات ویژه لوکس لشکری برگزار کنید.
پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد سورپرایز وغافلگیرکردن فرزند عزیزتان را دارید، این گزینه را حتما امتحان کنید. به عنوان مهمان در تالار پذیرایی ما تشریف آورده و فرزندتان را دریک عمل انجام شده قرار دهید و خیلی شیک ولاکچری او را سورپرایز و تولد کودک خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنید.

معمولا برای مراسم تولد شام سرو نمی‌شود، اما اگر شما تمایل داشته باشید که میزبان مهمانان عزیزتان با وعده شام نیز باشید، ما تدارکات لازم با بهترین ولذیذترین غذا ودسرها را با کیفیت مرغوب برایتان خواهیم دید.

درغیر این صورت با میان وعده وفینگر فود وسایر خوراکی های مناسب جشن تولد کودک ، از مهمان‌های عزیز شما پذیرایی خواهیم کرد.

جشن تولد کودک

اما خدمات غیر حضوری ما به این صورت می‌باشد که مسئولیت جشن تولد کودک به عهده ماست و فقط مراسم در منزل شخصی شما برگزار می‎شود.

نکاتی که برای تولد کودک باید مورد توجه قرارگیرد:

  • سن کودک شما بسیار مهم می‌باشد. با توجه به سن، باید تم مخصوص و تزئینات ویژه مکان تولد کودک در نظر گرفته شود.
  • سلیقه وعلاقه‌مندی کودک شما مهم‌ترین اولویت ماست. مثلا اگر فرزندتان به شخصیت باب اسفنجی علاقه دارد، حتما ما درجریان بگذارید تا مناسب سلیقه فرزندتان تم تولد و کیک وشمع را مهیا سازیم.
  • موزیک یکی از مهم‌ترین فاکتورهای لذت بخش جشن یک تولد فوق‌العاده می‌باشد. چون مهمان‌های جشن تولد کودک اکثرا کودکان می‌باشند، باید موسیقی مناسبی هم برای کودکان در نظرگرفته شود تا مجلس برای این عزیزان حوصله سر بر نباشد. البته باید به سلیقه بزرگترهای مجلس هم کمی توجه کرد!
  • کیفیت و مرغوبیت کیک تولد از مهترین ویژگی‌های یک تولد مناسب می‌باشد و تمام شیرینی و لذت جشن، به مراسم فوت کردن شمع و بریدن کیک بستگی دارد. پس کیفیت این مرحله را باید بسیار جدی بگیرید.
  • تمام ‌سعی ما در تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لوکس پیام لشکری بر این است که تولد عزیزانتان کاملا بی خطر باشد. لذا در مراسم آتش بازی، از فشفشه‌های مناسب سن آن‌ها استفاده خواهیم کرد.
  • جشن تولد به خصوص جشن تولد کودک ، یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی هرشخص می‌باشد که برای همیشه در ذهن فرزند شما خواهد ماند. ثبت این لحظات و فیلم برداری و عکاسی از این لحظات زیبا بسیار مهم‌ می‌باشد. بعد از اتمام جشن ما با فیلم‌ها وعکس‌های ثبت شده از مراسم، شما را غافلگیر خواهیم کرد.
  • کیفیت میوه وشیرینی و میان وعده‌های مناسب جشن تولد کودک ، در شکوه و هرچه آبرومند بودن جشن شما تاثیر به سزایی دارد.  از این جهت هیچ جای نگرانی نیست.
  • در ضمن والدین عزیز تمام مدت می‌توانند کنار فرزندانشان حضور داشته باشند و مانند گذشته تمام‌ مدت مشغول پذیرایی از مهمان‌ها نباشند! زیرا پذیرایی به بهترین نحو و با احترام زیاد، توسط پرسنل مجرب تشریفات عروسی و خدمات تشریفات لوکس لشکری انجام خواهد شد.

قدردان شماییم که برای لحطات خوش وجشن‌های عزیزانتان تشریفات عروسی و خدمات لوکس لشکری را برگزیده‌اید و برای ثبت بهترین‌ها در ذهن شما عزیزان تلاش خواهیم کرد.

برای خواندن مقاله مرتبط، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *