instagram    aparat  linkedin  facebook  twitter پيام لشکری 09121013235
انتخاب باغ و سالن عروسی مناسب و با امکانات خوب

انتخاب باغ و سالن عروسی مناسب و با امکانات خوب

باغ تالار و تشریفات مجالس پیام لشکری دارای موارد بسیاری از سالن های اجتماعات مخصوص همایش و سمینارها باغ و سالن عروسی و سالن های متنوع برای برگزاری مراسم عروسی عقد و نامزدی می باشد.
تشریفات مجالس پیام لشکری با معرفی و ارائه لوکس ترین زیباترین و بهترین باغ و سالن عروسی در اطراف تهران این امکان را به زوج های جوان که جویای محلی مناسب برای برگزاری عروسی خود هستند می دهد تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

معیارهای انتخاب باغ و سالن عروسی

بهترین باغ تالار وسالن عروسی

باغ عروسی برای عروس و داماد اولین انتخاب برای برگزاری مراسم عروسی می باشد و تالار عروسی در مرتبه دوم قرار دارد از این رو متنوع­ ترین باغ های عروسی همچنین برگزاری مراسم عروسی در باغ به بهترین شکل توسط تشریفات عروسی و خدمات مجالس پیام لشکری ارایه شده است.

برای انتخاب بهترین باغ و سالن عروسی میتوانیم به نکات زیر اشاره کنیم

اگر میخواهید مراسم عروسی خود را در فضای باغ برگزار کنید.  یکی از نکات  مهم در انتخاب باغ عروسی که باید به آن اهمیت زیادی بدهید سیستم سرمایشی و گرمایشی برای مهمانان در فضای باز هست. به طور مثال اگر مراسم عروسی خود را در فصل تابستان برگزار می کنید گرمای هوا نباید مهمانان را کلافه و اذیت کند.بتوانید محل قرارگیری مهمانان برای عقد طوری تنظیم کنید که در سایه قرار بگیرند بهتر است و همچنین اگرقصد گرفتن مراسم خود در فصل سرد دارید باید حتما برای مهمانان وسایل گرمایشی در باغ تهیه کنید.
باغ عروسی خود را نزدیک به محل آتلیه و عکاسی خود انتخاب کنید زیرا مهمانان در هر صورت خودشان را به عروسی شما میرسانند این شما عروس و داماد هستین که از صبح در گیر آرایشگاه و عکاسی بودین و باید به موقع به عروسی برسید تا در ترافیک نمانید.
اول لیست نفرات مهمانان خود را بطور حدودی تعیین کنید و سپس به دنبال بهترین باغ وسالن عروسی خود بگردید.زیرا چیدن میز و صندلی زیاد در یک باغ کوچک خیلی جالب نمی شود و اینکه پذیرایی از مهمانان را خیلی سخت میکند.و همچنین باعث اذیت شدن مهمانان میشود.
اگر باغ عروسی شما هم دارای سالن سرپوشیده و هم فضای باز داشته باشد مناسب تر است و شما و مهمانانتان از رفاه وآرامش بیشتری بهره مند خواهند شد. استفاده از قسمت سرپوشیده برای وقوع اتفاقات پیش بینی نشده لازم است. هم چنین فضای باز ورودی با نورپردازی و گل آرایی جلوه خاصی به مراسم شما خواهد داد.
داشتن فضای پارک کافی یا پارکینگ جدا هم یکی از مسائل مهم در انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی شما می باشد. توجه داشته باشید که هزینه پارکینگ در شب عروسی با مهمانان نیست.

تمیز بودن سرویس بهداشتی یکی از موارده مهم است که شب مهمانی شما خیلی به نظر می آید. برای رفاه  مهمانانتان به این نکته توجه کنید.
داشتن رختکن در باغ یکی از مهم ترین نکات یک یاغ تالار خوب است.وبسیار حضوری می باشد.
حتما در هنگام انتخاب باغ عروسی دقت کنید که داشتن محلی برای گرم نگه داشتن غذا و یخچال های بزرگ برای خنک نگه داشتن نوشیدنی ها و دسر و کیک داشته باشد. این یکی از نکات مهم در انتخاب باغ عروسی می باشد. مطمئناً شما نمی خواهید کیک تان آب شود و یا نوشیدنی گرم به مهمانانتان بدهید.
همچنین داشتن موتور برق در باغ در مواقع ضروری برای قطع شدن برق. چیزی بدتر از این نیست که در هنگام عروسی شما همه جا را سکوت و تاریکی فراگیرد.
نورپردازی بیرون سالن و ورودی باغ و همچنین نورپردازی گروه موزیک نیز نمایش خاصی به مراسم شما می بخشد.

باغ تالار عروسی می بایست مکانی مجلل و دلنشین باشد و در عین حال محلی با دسترسی آسان و امن تا شرایط برگزاری یک مجلس با شکوه را فراهم کند.
باغ تالار پیام لشکری به مساحت پنج هزار متر واقع در احمدآباد مستوفی با ظرفیت 800 نفر با تمامی امکانات و مناسب هر بودجه ای ، آماده پذیرایی جشن های شما می باشد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید