instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
باغ عروسی در تهران با قیمت مناسب

باغ عروسی در تهران با قیمت مناسب

قیمت های باغ تالار عروسی در تهران به قیمت مناسب به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و در هزینه های آن میتواند بسیار متفاوت باشد. بیشتر باغ تالارها در اطراف تهران واقع شده اند.این روز ها بسیاری از زوج های جوان علاقه دارند تا مراسم عروسی خود را به جای تالار در یک باغ برگزار نمایند.

تشریفات پیام لشکری دارای چند باغ و سالن های لوکس و مدرن با قیمت های مناسبی می باشد.برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت باغ تالار عروسی در تهران با ما در تماس باشید.

باغ تالار عروسی

موارد هزینه اجاره باغ عروسی

هزینه های برگزاری مراسم عروسی باقیمت مناسب در تهران با توجه به مواردی تعیین می شود.نوع تالار پذیرایی,منطقه برگزاری عروسی,خدمات و کیفیت تشریفات و …
برگزاری مراسم عروسی به بهترین شکل در تهران در کنار باغ تالار عروسی شامل هزینه های دیگری نیز می شود.مانند هزینه های عکس برداری گروه موسیقی اتاق عقد میوه شیرینی و کیک عروسی و …

مسافت باغ به تهران

دیر رسیدن عروس و داماد یا مهمان ها به مراسم عروسی اتفاق وحشتناکی است که همه را نگران می کند و باعث دیر شروع شدن یا دیر به اتمام رسیدن آن می شود. بنابر این توجه به این نکته که تالار عروسی شما موقعیت مناسبی داشته باشد بسیار مهم است. در نظر گرفتن مسائلی مثل ترافیک مسیر، خارج از شهر بودن مسیر سالن عروسی و موارد این چنینی را جدی بگیرید تا باعث کلافگی خود و میهمانانتان نشوید.

نکته دیگردر انتخاب مناسب ترین تالار عروسی با بهترین موقعیت شهری نزدیک بودن تالارعروسی شما به آتلیه عکاسی و آرایشگاه می باشد که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

تشریفات پیام لشگری با دارا بودن موقعیت شهری مناسب و دسترسی راحت به نقاط مختلف شهر تهران و حوالی تهران این مشکل را حل کرده است.

ظرفیت باغ

راحتی و آرامش مهمانان از اوجب واجبات در جشن های عروسی است بس حتما تعداد میهمانان خود را برآورد کنید و به دنبال بهترین تالار عروسی متناسب با این تعداد بگردید. تعداد مهمانان زیاد برای تالار عروسی کوچک و یا تعداد میهمانان کم در یک تالار عروسی بزرگ چندان جالب نیست.

تشریفات پیام لشگری با مساحت پنج هزار متر و با ظرفیت 800 نفر آماده برگزاری جشن های شماست.

فضاسازی و دکوراسیون باغ

مهم ترین موردی که در طراحی باغ عروسی داشتن فضایی مناسب مکانی و دیزاین داخلی آن تالار می باشد تا ضمن داشتن فضایی بزرگ و مناسب، پذیرایی از مهمانان هم بهترین نحو صورت بگیرد. دیزاین محوطه بیرونی تالار عروسی تاثیر به خصوصی در دید مهمانان درباره برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار دارد.

تاریخ مراسم عروسی در عیدها و آخر هفته ها

معمولا در اعیاد و اخر هفته ها هزینه باغ تالار در تهران افزایش می یابد .میزان هزینه برگزاری مراسم عروسی در تهران با توجه به منطقه، نوع تالار، خدمات و کیفیتشان متفاوت است. هزینه برگزاری مراسم عروسی در یک تالار همراه با میوه، شیرینی و شام و…تفاوت بسیاری دارد.

در کنار تمای این هزینه ها مالیات بر ارزش افزوده حق سرویس پارکینگ ورودی و … نیز به قیمت تمام شده ی شما اضافه شده که این هزینه ها همگی در هر تالار و با توجه به خدماتشان متفاوت است.
همه ی اینها هزینه های اصلی مراسم عروسی شما هستند.اما در صورتیکه تمایل داشته باشید از هزینه های جانبی که در تالارهای پذیرایی ارائه می شود استفاده کنید می بایست هزینه هر یک از خدمات صورت گرفته را بصورت جداگانه پرداخت کنید.
خدماتی همچون گل آرایی موزیک و خواننده شمع آرایی و… که هرکدام از این خدمات با توجه به کیفیت و نوع باغ تالار یا سالن پذیرایی هزینه های متفاوتی دارند.
از دیگر آیتم های موثر در هزینه های برگزاری عروسی ورودی تالار پذیرایی یا باغ عروسی است که البته بسیاری از تالارها ورودی آنها رایگان بوده و هزینه ای را بایت ورودی دریافت نمی کنند و یا فقط این مبلغ را از مراسم هایی که در آخر هفته برگزار می شوند در یافت می کنند.

تشریفات مجالس و باغ تالارپیام لشکری ارائه دهنده بزرگترین و بهترین خدمات مجالس عروسی عقد,نامزدی همایش و سمینار در ایران.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید