aparat  instagram linkedin  facebook  twitter پيام لشکری 09121013235
باغ عروسی در تهران متناسب با خواست و سلیقه خودمان

باغ عروسی در تهران متناسب با خواست و سلیقه خودمان

(باغ عروسی در تهران متناسب با خواست و سلیقه خودمان) امروزه تعداد قابل توجهی از جشن های عروسی عقد و نامزدی در باغ عروسی یا باغ تالار ها برگزار می شود و در سال های اخیر برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار طرفدار زیادی پیدا کرده است.

به همین دلیل امروزه تعداد باغ عروسی در تهران بسیار بیشتر از سالهای اخیر شده است.

برگزاری مراسم عروسی در شهر تهران یکی از بهترین گزینه ها باغ تالار می باشد زیرا به دلیل شلوغی تهران و همچنین آلودگی شهر بهتر است مراسم خود را به بیرون شهر در فضای بزرگ و مناسب باغ با هوای خوب بدون آلودگی بگیرید.

باغ عروسی

 آپشن های انتخاب یک باغ عروسی مناسب

اما در هنگام انتخاب باغ تالار باید ویژگی هایی را که یک باغ خوب می بایست داشته باشد را در نظر گرفت.
ویژگی های لازم یک باغ تالار خوب بصورت زیر است:

سالنی متناسب با تعداد مهمانانتان

سالنی که برای مراسم عروسی خودتان انتخاب می کنید باید متناسب با مهمانانتان باشد زیرا اگر سالن کوچک باشد و مهمانان شما زیاد باشد در پذیرایی از مهمانان به مشکل بر می خورید و چیدمان صندلی ها بهم می خورد و دکوراسیون عروسی شما چهره زشتی پیدا می کند.و همچنین اگر سالن شما بزرگ باشد و تعداد مهمانانتان کم باشد عروسی خلوت به نظر می آید و چهره خوبی ندارد.

رختکن تقریبا بزرگ

باغی که انتخاب می کنید حتما توجه کنید که دارای رختکن بزرگ و مناسب باشد تا مهمانان راحت باشند و به مشکل بر نخورند رضایت مهمانان در عروسی شما خیلی تاثیر مثبت دارد.

نورپردازی سالن

نورپردازی تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر و فضای احساسی جشن میگذارد و بر روحیه میهمانان موثر است. از همه مهمتر اینکه قیمت نورپردازی باغ تالار مناسب است و هزینه هنگفتی ندارد.
نورپردازی عروسی باعث بهبود ظاهر محل برگزاری جشن می شود واز تزئینات مهمی است که مناطقی خاص مانند سالن رقص و یا میز عروس و داماد را برجسته می کند. قیمت نورپردازی باغ تالار به تجهیزات به کار رفته برای آن وابسته است.

پارکینگ باغ

یکی از مهمترین موارد در یک باغ عروسی داشتن پارکینگ به شمار می آید زیرا مهمانان با خیال راحت ماشین های خود را پارک کنند و در گیر جای پارک نباشند

تهویه مناسب در سالن

سالنی که انتخاب می کنید حتما دارای تهویه باشد تا هوای سالن عروسی را عوض کند و در فصل های تابستان خیلی مهم می باشد که سالن دارای تهویه مناسب باشد.

سیستم گرمایشی و سرمایشی

باغ مناسب حتما باید سیستم های گرمایشی در فصل زمستان داشته باشد تا مهمانان در این فصل با خیال راحت و لباس مناسب سالن بپوشند و همچنین در فصل تابستان هم باید سیستم سرمایشی باشد تا مهمانان احساس گرما و خفگی نکنند.

باغ سالن دارای حداقل تعدادی ستون در سالن بوده و هم چنیین دارای سقفی بلند باشد.

تشریفات پیام لشکری با در اختیار داشتن باغی به مساحت پنج هزار متر واقع در احمدآباد مستوفی با ظرفیت 800 نفر با تمامی امکانات و مناسب هر بودجه ای ، آماده پذیرایی جشن های شما می باشد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید