instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
باغ تالار تشریفاتی پیام لشکری

باغ تالار تشریفاتی پیام لشکری

 تشریفات باغ تالار پیام لشکری

تشریفات مجالس

برای برگزاری یک مراسم عروسی ایده آل زمان و انرژی زیادی توسط عروس و داماد و خانواده های آن ها صرف می شود که نتیجه همه این زحمات در چند ساعت خود نمایی می کند ولی خاطره ای که از نحوه برگزاری این مراسم در یاد ها می ماند تا سال ها برای شما و دیگران پابرجاست.

اگر تصمیم گرفته اید مراسم عروسی خود را در بهترین باغ تالار برگزار کنید پیشنهاد ما به شما این است که اجرا و برگزاری آن را به یک تشریفات باغ تالار با سابقه بسپارید تا هم از استرس و حجم کار کم شود و هم با مدیریت یکپارچه این تشریفات از نتیجه مطلوب مطمئن باشید.

تشريفات مجالس لشکري  داراي وظايف متعددي بوده و خدمات متفاوتي را ارائه مي دهد که در اين قسمت به توضيح آنها مي پردازيم:

مجموعه تشريفات لوکس لشکري, عروس و داماد های عزیز را در زمينه ي انتخاب باغ تالار و يا تالار پذيرايي, تعداد ميهمانان, ميزان بودجه موجود, تاريخ برگزاري مراسم عروسي, تزئينات جشن گروه موسيقي, آتليه و انتخاب محل فيلم برداري, ديزاين سفره عقد, انتخاب عاقد عروسي و مراسم عقد مشاوره و راهنمايي مي دهد.
در تمامي موارد ذکر شده می توانید علاوه بر مشاهده نمونه کار ها، راهنمايي هاي لازم را از تشريفات مجالس و خدمات مجالس لشکري دريافت کنيد.

از مهم ترين موارد در برگزاري مراسم عروسي انتخاب محل برگزاري عروسي است که اين مکان مي تواند باغ تالار, سالن پذيرايي و يا باغ عروسي باشد.
تشريفات لوکس لشکري داراي باغ تالاري به مساحت پنج هزار متر واقع در احمدآباد مستوفي با ظرفيت 800 نفر با تمامي امکانات و مناسب هر بودجه اي ، آماده پذيرايي جشن هاي شما مي باشد.

جهت اطلاع دقيق از قيمت ها تماس حاصل فرمائيد.

امکانات و سرویس های ویژه باغ تالار تشریفاتی پیام لشکری

باغ تالار و تالار پذیرایی باید دارای ویژگی ها و تشریفات خاصی باشند تا بتوانند جزو یک باغ تالار و یا تالار پذیرایی خوب به شمار بیایند. باغ تالار لشکری مجهز به امکانات زیر می باشد:

 • پارکینگ اختصاصی با ظرفیت مناسب
 • برگزاری مراسم در تهران و مناطق اطراف تهران
 • ورودی زیبا طاق گل
 • مشاور و تیم حرفه ای
 • تنوع  و کیفیت بالا در انواع غذاهای ایرانی و فرنگی
 • باغ تالار تشریفاتی
 • سالن های بدون ستون و وسیع نوساز
 • جایگاه تشریفاتی عروس و داماد
 • قیمت مناسب خدمات
 • دسترسی شهری مناسب
 • پرسنل با تجربه و صبور

تفاوت تالار و باغ تالار

تالار: به فضای مسقفی گفته می شود که معمولا برای دسترسی آسانتر در داخل شهر و یا فضای اطراف شهر ها که فاصله زیادی با شهر اصلی ندارند برای برگزاری مراسم با تعداد مهمان بالای پنجاه نفر مورد استفاده قرار می گیرد. برگزاری مراسم عروسی یا نامزدی در تالار ممکن است محدودیت هایی نیز داشته باشد مثل کوتاه بودن زمان مراسم و یا محدود بودن صدای موزیک مراسم.

باغ تالار: باغ تالار مکانی است که مانند تالار مسقف نیست و مراسم در فضای باز برگزار می شود. خدمات تشریفات مجالس در باغ تالار با خدمات تشریفات مجالس در تالار به کلی متفاوت است و هر کدام ملزوماتی دارند که باید رعایت شوند.

 هزینه های باغ تالار

معمولا هزینه های باغ تالار بر اساس موارد زیر تعیین می گردد:

 1. هزینه ی ورودی باغ تالار: ورودی باغ تالار مبلغ ثابتی است که بعضی تالار ها به عنوان اجاره سالن خود برای یک شب از شما دریافت می کنند.
 2. هزینه ی برنامه های تفریحی باغ تالار: ممکن است علاقه مند به برنامه های تفریحی مثل آتش بازی، نور افشانی، گل ریزان ورودی عروس و داماد و… باشید که به زیباتر برگزار شدن مراسم کمک بسیاری می کنند و البته هزینه های اضافی را به همراه خواهند داشت.
 3. هزینه غذا و پذیرایی باغ تالار: با توجه به منو غذای انتخابی و نوع پذیرایی که در نظر گرفته اید هزینه های متفاوتی را نیز متحمل خواهید شد.
 4. هزینه ی سرویس دهی خدمات باغ تالار: معمولا هر باغ تالار یا تالاری هزینه ای به عنوان هزینه سرویس دهی خدمات از شما دریافت می کنند.
 5. هزینه مالیات و عوارض و ارزش افزوده: هزینه ثابتی است که توسط اتحادیه تعیین شده و باید پرداخت شود.
 6. هزینه تزئینات بکار رفته در باغ تالار: تزئیناتی مانند شمع آرایی، بادکنک آرایی، گل آرایی و … که معمولا به صورت انتخابی از طرف شما می باشد.

 

نکات مهم و تأثیر گذار در زیبایی باغ تالار که تشریفات عروسی در نظر می گیرند

 • نورپردازی مناسب باغ تالار عروسی
 • گل آرایی تشریفاتی باغ تالار عروسی
 • زیبایی ظروف سرو غذا در باغ تالار عروسی
 • زیبایی روکش میز و صندلی و نحوه چیدمان آن ها متناسب با تعداد مهمانان
 • زیبایی چیدمان میز های پذیرایی و میز شام عروس و داماد
 • لباس فرم زیبای مهمانداران و ارائه دهندگان خدمات

 

تشریفات مجالس و باغ تالار لشکری برگزار کننده بزرگترین تشریفات عروسی,خدمات عروسی,برگزاری عروسی در باغ عروسی,باغ تالار عروسی در  ایران آماده برگزاری جشن های شماست .

باغ تالار تشريفات

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید