instagram    aparat  linkedin  facebook  twitter پيام لشکری 09121013235
باغ تالار، تالار پذیرایی، باغ عروسی کدام یک بهتر است

باغ تالار، تالار پذیرایی، باغ عروسی کدام یک بهتر است

(باغ عروسی) در سالهای اخیر تجمل گرایی شگرفی در مجالس ایرانی بخصوص مراسم عروسی به چشم می آید. و تقریبا می توان گفت اثار رسوم و آیین سنتی در این مجالس به ندرت دیده می شود.

تقریبا تمامی عروس داماد ها به برگزاری مراسم به سبک اروپایی در باغ تلار و تالار پذیرای و باغ عروسی روی آورده اند. این تغییرات شگرف و به روز و مدرنیته شدن به شرط کم رنگ نشدن فرهنگ ایرانی، خوب است.

تالار عروسی با باغ عروسی چه تفاوتی دارد.

((تشریفات مجالس و باغ تالار لوکس لشکری ارائه دهنده بزرگترین و بهترین خدمات مجالس عروسی,عقد,نامزدی,همایش و سمینار در ایران))

هدف ما از انتشار این مطلب راهنمایی شما عروس داماد ها در انتخاب باغ تالار، تالار پذیرایی، باغ عروسی خوب می باشد و شما با مطالعه این مطلب کمی توانید بهترین باغ ویا تالار عروسی تان را انتخاب کنید. تا از دیدن فیلم و عکسهای عروسی تان سالهای سال از آن لذت ببرید.

باغ تالار با تالار پذیرایی عروسی چه تفاوتی دارد

برای همه ما این اتفاق افتاده است که کارت دعوت مراسم عروسی به دستمان میرسد، وما آدرس و مشخصات محل برگزاری را می خوانیم میبینیم در بعضی از موارد نوشته شده باغ تالار و در برخی موارد هم نوشته اند تالار عروسی !!!

اما در حقیقت تفاوت این دو در چیست ؟

تالار ( تالار پذیرایی ) : به مکان محل برگزاری جشن ها و مهمانیها و یا شاید هم همایشها با تعداد مدعوین معمولا بالای 50 نفر گفته می شود که عمدتا داخل شهر و اطراف شهر  ساخته شده اند، تالار ها ساختمانهای بزرگ و مسقف هستند که ممکن است با توجه به موقعیت مکانی منطقه دارای یک باغچه و یا فضای سبز کوچک باشند که عمدتا داخل شهرهای صنعتی مانند تهران کمتر تالار پذیرایی پیدا می شود که دارای فضای سبز مختص به خود باشد ،در طرح های جدید تالار ها ، تالار پذیرایی ها با توجه به پیشرفت تکنولوژی بر روی پشت بام تالار در صورت امکان فضای سبزی را طراحی میکنند که در معماری روز آن را greenroof می نامنند.

باغ چه ویژگی هایی باید داشته باشد: برخلاف باغ تالار، باغ پذیرایی عروسی معمولا سقفی که با اجر و بنایی … به ان شکل ساخته شده ندارد و معمولا در فصول گرم سال مراسم ها در فضای باز و البته با تمهیدات از قبل مشخص شده برای رفاه هر چه بیشتر میهمانان برگزار می شود و در فصول سرد نیز از سقف های کاذب و …برای پوشاندن و محفوظ کردن قسمت های باغ تالار اعم از قسمت آقایان و خانم ها ، محل سرو غذا استفاده می شود.

و اما باغ تالار : باغ تالار مکانی است که شباهت بسیاری به باغ دارد و اشتراکات فراوانی با تالار پذیرایی دارد. این مکان دارای تالاری است که داخل باغ قرار دارد و مهمانان در فصول سرد سال با عبور از فضای زیبای باغ وارد تالار پذیرایی میشوند و همچنین در فصول گرم سال می توانند مراسم عروسی را در قسمت باغ برگزار کنند و این امکان وجود دارد که در صورت خراب شدن وضعیت آب و هوا میهمانان را به داخل تالار پذیرایی راهنمایی شوند.

 

باغ تالار با تالار پذیرایی عروسی چه تفاوتی دارد

چند نکنه مهم در انتخاب تالار، تالار عروسی، تالار پذیرایی

هنگام انتخاب محل برگزاری عروسی به بهداشت و تمیز بودن رومیزی ها, راحتی صندلی ها,سرویس های غذاخوری و … دقت کافی را داشته باشید.

یکی از مهم ترین مواردی است است که برگزاری مراسم عروسی اید به آن توجه کرد. کیفیت غذای جشن عروسی و تنوع آن تنها نکته ای است که برای مهمانان شما حائز اهمیت است.
تزئینات محل برگزاری عروسی مانند گل آرایی تالار پذیرایی, باغ تالار و یا باغ عروسی, رومیزی ها و صندلی ها,جایگاه عروس و داماد و … که بهتر است همگی این موارد با رنگ دسته گلتان هارمونی داشته باشد.بطور مثال اگر دسته گلتان دارای رزهای قرمز است بهتر است رنگ سرویس ها و رومیزی ها نیز به رنگ قرمز باشند.شما میتوانید مامی این کارها را با دیگر تزئینات سالن عروسیتان هماهنگ کنید . هم چنین اگر وقت کافی را برای کارهای تزئینی داریئ می توانیئد تمامی این تزئینات را با نظارت خودتان انجام دهید.
باغ تالار تشریفات لوکس لشکری به مساحت پنج هزار متر واقع در احمدآباد مستوفی با ظرفیت 800 نفر با تمامی امکانات و مناسب هر بودجه ای ، آماده پذیرایی جشن های شما می باشد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید