instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
باغ تالار احمد آباد مستوفی

باغ تالار احمد آباد مستوفی

محل برگزاری مراسم عروسی و انتخاب منطقه برگزاری مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین تصمیمات عروس و دامادها است. برخی عروس و دامادها ترجیح می‌دهند تا به‌جای برگزاری مراسم عروسی در تالار پذیرایی که سرپوشیده است، مراسم عروسی خود را در باغ تالار برگزار نمایند.

باغ تالار لوکس لشکری در احمد آباد تهران با در اختیار داشتن نیروهای خبره و تحصیل کرده با داشتن کترینگ و تجهیزات مناسب و بروز با سال ها تجربه در زمینه برگزاری مراسم عروسی و جشن ها ، زیباترین و چشم نوازترین صحنه ها را برای شما خلق خواهد کرد

 

باغ تالار عروسی دراحمدآباد مستوفی

 

نکات مهم برای برگزاری عروسی در باغ تالار احمد آباد مستوفی

باغ تالار مکانی است که شباهت بسیاری به باغ دارد و اشتراکات فراوانی با تالار پذیرایی دارد. این مکان دارای تالاری است که داخل باغ قرار دارد و مهمانان در فصول سرد سال با عبور از فضای زیبای باغ وارد تالار پذیرایی میشوند و همچنین در فصول گرم سال می توانند مراسم عروسی را در قسمت باغ برگزار کنند و این امکان وجود دارد که در صورت خراب شدن وضعیت آب و هوا میهمانان را به داخل تالار پذیرایی راهنمایی شوند.

برای برگزاری مراسم در باغ تالار احمد آباد مستوفی حتما باید به  فصل عروسی نیز دقت داشته باشند زیرا برای برگزاری جشن عروسی در زمستان، باغ تالار مناسب نخواهد بود و می‌توانید از سالن آن برای میهمانان خود استفاده کنید. اگر شما هم از آن دسته زوج‌های خوش‌ذوق هستید که می‌خواهید یک مراسم عروسی شیک و رؤیایی در باغ تالار داشته باشید ما به شما بهترین تالارهای احمد آباد مستوفی تهران را معرفی می‌کنیم.

 

باغ تالار لوکس در احمدآباد مستوفی

 

شهر احمد آباد مستوفی از توابع بخش احمد آباد مستوفی در شهرستان اسلامشهر می‌باشد و در فاصله هفت کیلومتری جنوب غربی شهر تهران واقع شده‌است. احمدآباد از طریق بزرگراه آزادگان به شهر تهران متصل همچنین مسیر ارتباطی شهرستان اسلامشهر به شهر تهران است و فاصله کمی با شهرستان شهریار دارد. احمدآباد دارای باغهایی سرسبزی است و امروزه بسیاری از باغ تالارهای زیبای این بخش مورد استقبال مردم بخشهای گوناگون شهرهای تهران و حومه قرار گرفته‌است.

البته به دلیل زیاد بودن باغ تالار در این کار ممکن است کمی سخت باشد پس ما به شما لیستی از باغ تالار و تالارهای احمد آباد مستوفی تهران را در این مقاله آورده‌ایم که امیدواریم کمک خوبی برای شما برای پیدا کردن تالار پذیرایی و یا باغ تالار باشد.

باغ تالار لوکس لشکری به مساحت پنج هزار متر واقع در احمدآباد مستوفي با ظرفيت 800 نفر با تمامي امکانات و مناسب هر بودجه اي ، آماده پذيرايي جشن هاي شما مي باشد.

آدرس باغ تالار لوکس پیام لشگری در احمد آباد تهران :
همت غرب ، بزرگراه آزادگان به سمت جنوب ، جاده احمدآباد مستوفي ، ميدان پيامبر اعظم به سمت شرق (به سمت جاده ساوه) ، نرسيده به اتوبان ساوه ، خروجي بهمن آباد – رضي آباد ، انتهاي خيابان سمت راست ، خيابان گلنار ، کوچه گلناز ، پلاک 1 ، باغ لوکس لشکري

اطلاعات تماس:
09121013235
02188080480
مديريت پيام لشکري

 

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید