loading

انگشتر نشان چیست؟

انگشتر نشان

انگشتر نشان

تشریفات مدرن لشکری برای افزایش میزان اگاهی شما عزیزان درباره برنامه‌ریزی‌های قبل ازدواج و رسومات مربوطه به جشن‌های ازدواج مقالات جامع و کاملی را در زمینه‌های مختلف از جمله: جشن عروسی، انگشتر نشان نامزدی و.. نطر گرفته است که مطالعه آن را به شما عزیزان که در آستانه برگزاری جشن ازدواج خود می‌باشید، به شدت توصیه می‌کنیم.

خدمات و تشریفات مجالس لشکری، برگزارکننده لوکس‌ترین مجالس مربوط به جشن‌های عقد، ازدواج، نامزدی و عروسی با بیشتر از17 سال سابقه درخشان دراین زمینه می‌باشد و هرآنچه که بهترین و مرغوب ترین می‌باشد برای شما عزیزان ارائه می‌دهد. در این مقاله ما انگشتر نشان یا به اصلاح به نشون و ویژگی‌های این انگشتر می پردازیم. همراه ما باشید.

 

نشون و یک رسم قدیمی

در ایران رسم می‌باشد‌ که وقتی خانواده داماد برای خواستگاری به منزل دختر می‌روند، انگشتری را تحت عنوان نشان برای عروس هدیه می‌برند. زمانی که خانواده دختر رضایت خود را نسبت به این وصلت اعلام کنند، مادر پسر انگشتر نشان را به دست عروس کرده و به دست زدن و هلهله و پخش شیرینی می‌پردازند وبه هم دیگر مبارک باد می‌گویند.

انگشترنشان اولین هدیه‌ای است که عروس از طرف خانواده داماد دریافت می‌کنند‌. از آنجایی که اولین‌ها همیشه در ذهن افراد ماندگاری بیشتری داشته و به عنوان خاطره ثبت می‌شوند، توصیه می‌کنیم که در انتخاب نشان بسیار دقت و توجه داشته باشید.

اگر بتوانید از طریق دوستان یا آشنایان عروس آگاهی اندک از سلیقه و علایق او به دست آورید، انتخاب انگشتر نشان برایتان راحت‌تر خواهد بود.

 

ویژگی های انگشتر نشان

درصورتی که عروس از انگشتر خوشش نیاید نیز می‌توانید نسبت به تعویض آن اقدام کنید. یکی از نکات دیگری که باید به آن توجه شود، سایز انگشت عروس خانم می‌باشد. اینکه در مراسم بله برون انگشتر نشان به دلیل کوچک بودن و یا بزرگتر بودن اگر مناسب دست عروس نباشد و جه مناسب و زیبایی ندارد.

معمولا انگشترهای نشان، انگشترهای نگین دار بوده و زیبایی چشم گیری دارند. بهتر است در انتخاب نشان دست و دلباز باشید زیرا این نخستین هدیه‌ی عروس بوده و به آبرومندانه برگزارکردن مجلس بله برون و خواستگاری فرزند عزیزتان کمک بسزایی می‌کند.

انگشتر نشان به منزله تاهل عروس می‌باشد و برای دختری که انگشتر نشان می‌برند و زمانی که آن را پذیرفته و بر دست می‌کنند دیگر حق ورود خواستگار به خانه دختر وجود ندارد.

 

تشریفات لوکس لشکری برای برگزاری مراسم عقد، عروسی و سایر جشن‌های شما عزیزان کاملا آماده بوده و هم چنین  تیم مشاوره و پشتیبانی مجالس لشکری از ایده‌های شما عزیزان برای برگزاری مجالس متفاوت و متمایز استقبال به عمل آورده و برای خدمت گزاری آماده می‌باشد. حسن انتخاب شما افتخار ماست و بسیار خرسندیم که برای بهترین لحظات زندگی خود خدمات لوکس مجالس لشکری را برگزیده‌اید.

برای خواندن مقاله آتش بازی در جشن عروسی، اینجا کلیک کنید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *