loading

انگشتر نامزدی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

انگشتر نامزدی

انگشتر نامزدی

خدمات مجالس و تشریفات لشکری، با تیم کارازموده و مجرب جهت برگزاری مراسم عقد ، ازدواج ،‌ عروسی و سایر مجالس برای خدمات و سرویس دهی به شما عزیزان نهایت آمادگی را داشته و هر آنچه که در مجلل شدن مراسماتتان تاثیر گذار می‌باشد، درنطر گرفته و در جهت بهبود ارائه خدمات به شما خوبان در تلاش می‌باشد. خدمات مجالس و تشریفات عروسی لشکری برای افزایش اطلاعات شما عزیزان و هم جنین راهنمایی افرادی که به تازگی در آستانه خواستگاری و مراسم ازدواج می‌باشند، نکاتی را دراین خصوص درقالب مقالاتی بیان می‌کند‌. امیدواریم این نکات برای شما عزیزان کارساز بوده و در هرچه بهتر برگزاری مجالستان تاثیر بسزایی بگذارد. دراین مقاله به بررسی انگشتر نامزدی می‌پردازیم، همراه ما باشید.

 

ویژگی های انگشتر نامزدی

انگشتر نامزدی یکی از مهم‌ترین هدایایی است که توسط خانواده داماد برای عروس گرفته می‌شود. انگشتر نامزدی یکی از انگشترهایی است که باید در انتخاب آن نهایت دقت انجام شود، زیرا این انگشتر را باید همیشه نگه داشته و نمی‌توان آن را تعویض کرد یا فروخت. ایرانی‌ها معتقد هستند که فروش و یا حتی تعویض انگشتر نشون شگون نداشته و بد یمن می‌باشد.

تفاوت انگشتر نشان و انگشتر نامزدی در این نکته می‌باشد که برای خرید انگشتر نشان، عروس حضور نداشته اما برای خرید انگشتر نامزدی، عروس همراه داماد بوده و می‌توان مطابق سلیقه و علایق خود نسبت به خرید انگشتر نامزدی اقدام‌کند‌. انگشترهای نامزدی نیز معمولا پر از نگین می‌باشند واز آراستگی ویژه‌ای برخوردارند.

توصیه می‌کنیم برای انتخاب انگشتر نامزدی حتما از مراکز معتبر جواهر فروشی خرید کرده و در مرغوبیت کالا نهایت دقت را داشته باشید. زیرا باید تا سالیان سال در دستان عروس خانم هم چون روز اول بدرخشد و زیبا باشد.

 

حلقه نامزدی چگونه باید باشد؟

برای حلقه نامزدی از الماس، یاقوت و برلیان نیز استفاده می‌کنند. توجه داشته باشید خرید حلقه نامزدی اولین خرید مشترک عروس و داماد می‌باشد لذا توصیه می‌کنیم‌ خساست را کنار گذاشته و برای اولین خرید بهترین ها را در نظربگیرید.

همچنین از عروس‌های جوان این انتظار می‌رود که مراعات حال خانواده داماد را کرده و از انتخاب انگشترهای بسیار گران که ممکن است خازج از وسع داماد باشد پرهیز کنند.

 

تشریفات مجالس و تشریفات عروسی لشکری و تیم مشاوره و پشتیبانی لوکس لشکری، برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در خدمت می‌باشند. شما عزیزان می‌توانید به صورت حضوری  تشریف آورده و ضمن بازدید از باغ و سالن عقد و خانه عقد و سایر خدمات ویژه، برای برگزاری جشن خود از مشاوران تیم لشکری مشاوره بگیرد. خوشبختی شما وهم چنین رفاه و شکوه مجالس شما آرزوی ماست و در این راستا همواره تلاش می‌کنیم.

اینستاگرام ما

برای مطالعه مقاله انگشتر نشان، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *