aparat  instagram linkedin  facebook  twitter پيام لشکری 09121013235
انتخاب گل،گام اول تدارکات در تشریفات مجالس

انتخاب گل،گام اول تدارکات در تشریفات مجالس

(انتخاب گل،گام اول تدارکات در تشریفات مجالس) یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین نکات در انتخاب نوع گل عروسی فصل برگزاری مراسم عروسیشماست و انتخاب گل گام اول تدارکات در تشریفات مجالس به حساب می آید.تشریفات پیام لشکری با داشتن کادری متخصص در تزئینات و گل آرایی می تواند در انتخاب گل به شما کمک کند.

انتخاب گل،گام اول تدارکات در تشریفات مجالس - تشریفات لوکس پیام لشکری

نکات مهم در انتخاب گل

همچنین یکی دیگر از نکات مهم این است که گل انتخابی شما در آن فصل باشد و تا آخر مراسم عروسی دوام آورده و پژمرده نشود.

ابتدا برای طراح دسته گلتان سبک عروسی خود را تعریف کرده و سپس سبک و مدلی را که خودتان از دسته گل عروسیتان در ذهن دارید را بگویید.
در این صورت این امکان را به طراحتان می دهید که دسته گلی مناسب با سبک عروسی و سلیقه شما طراحی کند

از عکس های مختلف ایده بگیرید

برای اینکه مشخص کنید که به چه سبک مراسمی علاقه دارید از عکس های مختلف ایده بگیرید.
با مشاهده عکس های مختلف متوجه خواهید شد که به چیزهایی علاقه دارید یا چه چیزهایی را نمی پسندید . دراین صورت متوجه خواهید شد که به چه سبکی برای برگزاری مراسم عروسی خود علاقه دارید.

مدل موردنظرتان را طراحی کنید

هنگام طراحی دسته گل می توانید از دسته گل مادرتان در جشن عروسیش ایده بگیرید و با افزودن و یا کم کردن مواردی در آن تنوع ایجاد کرده و دسته گلی خاص را طراحی کنید.
مدتی بود که عروس خانم ها رغبت داشتند که از دسته گل های بزرگ با تزئینات بسیار شلوغ استفاده کنند.
اما پیشنهاد ما به شما انتخاب دسته گلی کوچک ساده و شیک انتخاب کنید.دسته گلی طراحی شده تنها با یک نوع گل.

انتخاب گل با توجه به وضعیت آب و هوا

گرما و سرما مواردی هستند که می توانند روی دوام و ماندگاری گل تاثیر بگذارند.گرما می تواند باعث پژمردگی گل و سرما هم باعث آسیب دیدن گل خواهد شد.
بنابراین اگر قرار است که جشن عروسی تان در فضای باز مانند باغ یا باغ تالار برگزار شود حتما تعداد زیادی گیاهان سبز را برای مقاومت بیشتر گل در دسته گلتان قرار دهید.

راهنمایی در انتخاب دسته گل عروسی

از موارد مهم در مجلس عروسی دسته گل عروس می باشد که در مجلس به چشم می آید.عکس هایی که در آتلیه گرفته می شود و یا زمانی که عروس وارد مجلس می شود اولین چیزی که خود نمایی میکند دسته گل عروس است. پس باید انتخاب و سفارش دسته گل خود با دقت و سلیقه انتخاب باشد.

انتخاب رز قرمز

انتخاب گل برای دسته گل خود سلیقه ای می باشد ولی گل رز قرمز بیانگر عشق و آرزو است ، اما دسته گل رز قرمز با توجه به تعداد شاخه های گل رز معناهای متفاوتی دارد اما معروف ترین دسته گل رز قرمز ، دوازده تایی است که به معنای : مال من باش – عاشقت هستم میباشد

انتخاب رز سفید

گل هایی که انتخاب می کنید هر کدام نشانگر نماد و معنایی می باشد و همچنین انتخاب گل رز سفید بیانگر عشق خالصانه ، پاکی و عشقی آسمانی است . رز سفید بیشترین استفاده را در مراسم های عروسی دارد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید