loading

راهنمای انتخاب لباس داماد برای مراسم عروسی

انتخاب لباس داماد

راهنمای لباس داماد در مراسم عروسی

شیک پوشی و آراستگی داماد یکی ار مهم‌ترین‌ مقوله‌های است که در برگزاری جشن‌های ازدواج و مراسم عروسی باید نهایت دقت و توجه را به ان داشت. از آنجایی که در شب عروسی تمامی توجهات به عروس و داماد می‌باشد، انتخاب لباس زوجین بسیار مهم است. لباس داماد در مراسم عروسی و به خصوص کت و شلوار داماد باید کاملا آراسته و متناسب باشد و می‌توان از انواع کت‌‌های کلاسیک و شلوارهای مناسب استفاده کرد.

خدمات عروسی و تشریفات مجالس لشکری با در دست داشتن مزون‌های لباس ویژه‌ی داماد، لوکس و لاکچری ترین مدل‌های لباس را در اختیار دامادهای جوان قرار می‌دهد. همچنین تیم تشریفات لوکس وخدمات مجالس لشکری جهت آگاهی بخشیدن به زوج‌های جوان مقالاتی را برای راهنمایی این دسته از عزیزان  در نظر گرفته و به روی سایت تشریفات لوکس لشکری قرار می‌دهد که مطالعه‌ای این مقالات را در اولویت قرار داده و حتما  زمانی را به مطالعه‌ی این مقالات اختصاص دهید. امروز می‌خواهیم درباره‌ی انتخاب لباس داماد صحبت کنیم. همراه ما باشید.

 

همه چیز درباره انتخاب لباس داماد

برای انتخاب لباس داماد باید از کت و شلوارهای رسمی استفاده کرد و تاکسیدوها نیز گزینه‌ی مناسبی می‌باشند. کت و شلوارهای  شش دکمه نیز جزء شیک و زیباترین کت و شلوارها می‌باشند .

در انتخاب رنگ کت و شلوار داماد باید بسیار دقت داشت و کت وشلوار داماد نیز می‌تواند ترکیب رنگ متناسبی با لباس ساقدوش‌هایش داشته باشد. رنگ‌های مناسی برای کت و شلوار داماد شامل مشکی، سفید، سرمه‌ای و زغالی هستند. در انتخاب پیراهنی که زیر کت و شلوار پوشیده می‌شود نیزباید نهایت دقت را داشت. متناسب با پیراهن و کت انتخاب شده باید کراوات و یا پاپیون شیکی نیز تهیه و خریداری کرد تا آراستگی داماد به حد کافی باشد.

 

انتخاب تمامی این لباس‌ها تنها به سلیقه‌ی شخصی داماد و استایل او بستگی داشته و اگر هر کسی نسبت به استایل و سلیقه‌ی خودآگاهی داشته باشد، قدرت اختیار دارد. ‌بنابراین نمی‌توان سلیقه و یا پوشش خاصی را بر دامادهای جوان تحمیل کرد. جنس لباس‌های داماد و برند بودنشان نیز بسیار اهمیت دارد و چون شب عروسی تنها یک شب بوده و تکرار نمی‌شود بهتر است که از این نظر سنگ تمام بگذارید.

 

از اینکه تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لشکری را برای مراسم ازدواج خود برگزیده‌اید بسیار خرسندیم و برایتان بهترین‌ها را آرزومندیم. جهت کسب اطلاعات دقیق از قیمت و تعرفه‌های تالار و باغ تالارهای لوکس تشریفات لشکری  می‌توانید به صورت حضوری در موسسه تشریف آورده  و ضمن بازدید از مچموعه تشریفات عقد و خدمات عروسی لوکس لشکری، پاسخ سوالات خود را نیز دریافت نمایید.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *