loading

سرویس طلای عروس را با این روش انتخاب کنید

سرویس طلای عروس

سرویس طلای عروس

تشریفات عقد و خانه عقد لشکری، یکی از بهترین برگزارکنندگان مجالس عروسی در تالار و سالن عقد و باغ تالار‌های مجهز به مدرنترین امکانات برای عروسی عزیزان شما می‌باشد. تشکیلات مدرن لشکری، علاوه بر خدمات منحصر به فرد، در برگزاری مجالس عروسی، مقالاتی ویژه درباره رسوم ازدواج و نکات مهم در برگزاری آن، برای شما عزیزان تهیه دیده است. همراه ما باشید تا دراین مقاله به مقوله مهم سرویس طلای عروس بپردازیم.

 

ویژگی های سرویس طلای عروس

امروزه خرید سرویس طلای عروس به یکی از کارهای دشوار تبدیل شده و قت بسیاری از جوانان را به خودش اختصاص می‌دهد. در درجه اول باید از طلافروشی و مراکزی خرید کنید که زیر نظر اتحادیه طلا و جواهر فروشی باشند.

برخی ترجیح می‌دهند از طلاهای خارجی به عنوان مثال ایتالیایی استفاده کنند. اما توجه داشته باشید که طلاهای ایرانی به خصوص‌ طلاهای کارشده یزدی، از جایگاه ویژه‌ای در صنعت جواهرسازی دارند و در خارج و داخل ایران طرفداران خود را دارند.

سرویس عروس شامل، گردنبند، دستبند و یک جفت گوشواره می‌باشد، البته برخی از سرویس‌ها انگشتر نیزدارند و انتخاب آن‌ها کاملا به سلیقه عروسان عزیز بستگی دارد.

برای انتخاب رنگ سرویس نظر قطعی نمی‌توان داد که کدام بهتر است. پیشنهاد ما به شما عزیزان برای انتخاب رنگ این است که به این مسئله دقت کنید که کدام رنگ از طلاها به شما می‌آید و زیبایی‌هایتان را چندین برابرمی‌کند و تناسب زیبایی را با رنگ مو و بدن شما ایجاد می‌نماید.

به سرویس‌هایی که تنها در گوشواره و گردنبند خلاصه می‌شود نیم ست می‌گویند و بهتر است برای عروس‌های جوان ست کامل سرویس طلا خریداری شود. به سایز دستبند نیز باید بسیار دقت کرد و گشاد نباشد و نه تنگ. البته قفل دستبند نیز بسیار مهم و لازم به توجه می‌باشد‌.

 

نکات تکمیلی

برای خرید طلا همیشه سعی کنید یه عیار طلا توجه داشته باشید. بهترین طلا از نظر ایرانی‌ها طلای 18عیار می‌باشد و کمترین عیار طلا یک و بالاترین آن 24عیار می‌باشد. توجه داشته باشید که طلای 24 وجود نداشته و اگر کسی ادعا به داشتن آن کرد، دروغی بیش نیست. تنها طلایی که 24 عیار می‌باشد، شمش طلاست. برای ساخت زیورآلات قدری به طلای اصلی مس و نقره افزوده می‌شود.

حتما هنگام خرید از طلافروشی‌ها  فاکتور دریافت کنید تا اطلاعات دقیقی از وزن وعیار طلا درآن یادداشت شده باشد واگر درصورت لزوم نسبت به فروش سرویس اقدام کنید، حتما نیاز به فاکتور خرید داشته و فاکتور به منزله شناسنامه برای طلا می‌باشد.

طلای خود را برای اطمینان وزن کنید تا اگر ترازوی طلافروشی مشکل داشته باشد، متوجه شوید. در زمان خرید طلای عروس به نگین‌ها دقت داشته باشید که افتاده یا متفاوت نباشند. هم چنین حواستان به نگین‌های تقلبی نیز باشد‌.

 

تشریفات عروسی و تشریفات لوکس لشکری، برای تمامی زوج‌های جوان آرزوی سعادت داشته و برای ارائه کلیه خدمات عروسی برای خدمت گزاری به شما عزیزان در خدمت است.

اینستاگرام ما

برای خواندن مقاله انتخاب تاج عروس، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *