instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
انتخاب باغ تالار عروسی

انتخاب باغ تالار عروسی

یکی از مهم ترین و اساسی ترین قدم ها در برگزاری مراسم عروسی اجاره و انتخاب باغ تالار مناسب می باشد.
باغ تالار این امکان را به میهمانان شما می دهد که بتوانند از فضای باز برای نشستن و پذیرایی استفاده کنند. به خصوص اگر مراسم شما در فصل بهار یا تابستان باشد باغ تالار می تواند گزینه ی بسیار مناسب باشد.

انتخاب باغ تالار

دلیل انتخاب باغ تالار

دلایل زیادی برای انتخاب باغ تالار وجود دارد از شاخ ترین آن این است که از فضای مناسب و بزرگی بر خوردار است.

در انتخاب مکان مناسب جهت برگزاری مراسم ازدواج خود دقت کنید. زیرا که حاصل زحمات بسیاری است که از چند  ماه قبل کشیده اید تا بتوانید هم چیز را در یک محل مناسب گرد هم آورید. با توجه به این‌که در کدام نقطه کشور و با چه آب‌ و‌ هوایی زندگی می‌کنید باید بررسی کنید ببینید باغ برای برگزاری مراسم شما مناسب تر است.
دمای هوا بین 25 الی 35 درجه سانتیگراد برای برگزاری مراسم عروسی شما در باغ مناسب است. دمای هوا بیشتر یا کمتر از آن باعث می شود که شما نتوانید از فضای باز و زیبای باغ استفاده کنید و کل بودجه ای که صرف زیباسازی و نورپردازی باغ صرف نموده اید از بین می رود.

معیار های انتخاب باغ تالار

زمان رزرو باغ تالار

بد از مشخص کردن زمان مناسب برای برگزاری عروسی بهتر است هر چه سریع تر اقدام به رزرو باغ تالار عروسی خود باشید.زیرا از استرس های خود جهت رزرو باغ جلوگیری کرده اید.(6ماه قبل از جشن زمان مناسب برای رزرو باغ می باشد)

تعداد مهمانان و ظرفیت باغ تالار

تعداد مهمانان یکی از مهمترین معیارهای انتخاب باغ تالار است. باید تعداد مهمانان و ظرفیت سالن کاملا هماهنگ باشد زیرا اگر سالن باغ تالار ظریفت بیشتر از مهمانان شما را داشته باشد جشن شما خالی و خلوت دیده می شود و همچنین بر عکس آن نیز از زیبایی و پذیرایی مناسب می کاهد.

تالار یا باغ تالار

محل جشن شما تالار عروسی و یا باغ تالار باشد تصمیم با شماست اگر سبک جشنتان صمیمانه و دوستانه تر است باغ انتخاب بهتری است و اگر مجلس کمی رسمی است تالار مناسب تر به نظر می آید.

هزینه اجاره باغ تالار

بودجه شما برای برگزاری جشن نسبت به انتخاب مکان برگزاری جشن حرف اول را می زند . در برخی مواقع هزینه ها فقط شامل : هزینه ورودی و هزینه غذا و پذیرایی میشود . ولی برخی از آنها خدمات دیگری را نیز ارائه میدهند نظیر: موزیک ، گل آرایی ، آتش بازی ، نورپردازی و…

دسترسی و موقعیت جغرافیایی باغ تالار

دسترسی محل جشنتان را بسنجید آدرس و ترافیک راه را برای مهمانان در نظر بگیرید . این نکته در رسیدن مهمانان به جشن و شروع و خاتمه به موقع برنامه های شما موثر است

امکانات باغ تالار

امکانات باغ تالار از نکات بسیار مهم در انتخاب باغ تالار می باشد زیرا برای رفاه حال مهمانان شما بسیار مهم است مانند: ظرفیت پارکینگ ، سرویس های بهداشتی ، مدل و روکش میز و صندلی ها ، بلندی سقف سالن ،سیستمهای سرمایشی و گرمایشی آن ، داشتن نور کافی و ..

باز دید نهایی

یک روز قبل از جشنتان به محل برگزاری سری بروید و یا کسی را بفرستید تا خیالتان راحت شود که همه چیز مرتب و طبق برنامه است .

در انتخاب باغ تالار به نکاتی مانند امنیت منطقه و کوچه های اطراف باغ تالار دقت کنید که به طور مثال محل نگهداری حیوانات نباشد و یا صعب العبور یا تنگ نباشند و فضای مناسب برای جای پارک میهمانان داشته باشد. باید قبل از برگزاری مراسم و اجاره باغ تالار این نکته را نیز در نظر بگیرید که مهمانان در فضای باز پذیرایی می شوند یا خیر؟! همچنین به فصل برگزاری مراسم عروسی هم دقت داشته باشد و با توجه به این که مراسم عروسی را در چه فصلی برگزار میکنید باغ تالار مناسب را رزرو کرده و مجلس خود را برگزار کنید.
برای اجاره باغ تالار می توانید با تشریفات مجالس پیام لشکری تماس گرفته و همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار داده و شما را در انتخاب باغ تالار مناسب برای برگزاری مجلستان راهنمایی خواهند کرد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید