loading

انتخاب باغ تالار مناسب و با تمام ویژگی ها


انتخاب یک باغ تالار مناسب یکی از دغدغه های عروس دامادها می باشد که قصد داردند بهترین و مناسب ترین باغ تالار را برای عروسی خود انتخاب کنند تشریفات پیام لشکری با گفتن نکاتی می تواند در انتخاب باغ تالار خوب به شما کمک کند.

قبل از اینکه برای برگزاری مجلس عروسی خود تالاری را رزرو کنید، بهتر است قبل انتخاب شرایط و امکانات و ویژگی هایی را که یک تالار عروسی خوب باید برخوردار باشد را مدنظر قرار دهید.

سلام خوبی چخبر

در هنگام انتخاب باغ تالار مناسب چه مواردی را باید رعایت کنید

برای انتخاب باغ تالار خیلی خوب و مناسب باید حتما به مواردی که گفته می شود توجه کنید تا تالاری که مد نظرتان هست را پیدا کنید

مناسب ترین امکانات را دارا باشد

محلی که برای تالار انتخاب می کنید بسیار مهم می باشد.شما باید ابتدا در شهر به مکان هایی بروید که تالارها دارای پراکندگی مناسب باشند. این تالار باید برای تمامی مهمان های شما قابل دسترس باشد تا مهمان های شما به راحتی بتوانند باغ تالار را پیدا کنند به آنجا تشریف بیاورند.

ظرفیت سالن پذیرایی

مورد بعدی که مهم می باشد وسعت سالن و ظرفیت تالار می باشد و یک عروسی مجلل باید در یک سالن با ظرفت بالا برگزار شود. شما باید تعداد مهمان خود را بدانید و برای چند نفر مهمان می خواهید تالار رزرو کنید تا بر طبق آن بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید. اگر مهمان هایتان کم است یک تالار کوچک کافیست و اگر مهمان هایتان زیاد هستند باید دنبال یک تالار بزرگ باشید.

ارتفاع سقف تالار پذیرایی

حتما تالاری انتخاب کنید که ارتفاع سقف آن بلند باشد. زیرا سقف کوتاه باعث خستگی و گرفتگی فضا می شود و مهمان ها به سرعت خسته می شوند. حتی برای فیلم برداری هم ممکن است دچار مشکل شوید.و فیلم عروسی تان خراب شود.

پارکینگ مختص تالار باشد

از دیگر موارد مهم که مهمانان هم به آن اهمیت می دهند پارکینگ می باشد.تالار اگر پارکینگ نداشته باشد مهمانان مجبورن در طولانی مدت به دنبال جای پارک و همچنین بد از پارک نگران ماشین خود باشند.

جنس میز صندلی های باغ تالار

یکی دیگر از چیزهایی که باید به آن توجه بکنید، نوع و جنس صندلی های سالن عروسی می باشد. یادتان باشد که مهمان های شما می خواهند ساعت های طولانی بر روی آن بنشینند و از مراسم شما لذت ببرند. پس اگر صندلی ها جنس مناسبی نداشته باشند، مهمانان خسته می شوند.

سرویس بهداشتی باغ تالار

سرویس بهداشتی شاید به نظر نیاید ولی از موارد مهم از دید مهمانان است حتما مطمئن شوید که تعداد مناسبی سرویس بهداشتی با تهویه مناسب در تالار وجود دارد. اگر در فصل سرد مراسم دارید، مطمئن شوید که آب گرم در سرویس ها جاری باشد. مایع دستشویی و دستمال های خشک کن وجود داشته باشد.

در نظر داشتن یک تالار دیگر

یکی از توصیه های اساسی که ما به همه ی زوج های جوان داریم، این است که یک تالار دومی را از نظر امکانات و خدمات در نظر داشته باشند. این کار به این خاطر است که اگر بنابر هر دلیلی در زمان مورد نظر اتفاقی چه از جانب شما و چه از جانب تالار اتفاق افتاد، دچار مشکل نشوید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *