loading

اطلاعاتی درباره ی خانه عقد

خانه عقد لوکس لشکری

خانه عقد جایی است که در آن مراسم عقد برگزار می گردد. خانه ای که در آن عقد برگزار می گردد باید دارای ویژگی هایی باشد تا مراسم با بهترین کیفیت در آن برگزار گردد.در صورتی که ترجیح می دهید به جای برگزاری این مراسم در محضر و یا سالن ها در خانه عقد انجام گیرد این مطلب را با دقت بخوانید برای داشتن یک مراسم و روز به یاد ماندنی باید به نکاتی توجه داشته باشید. شما می توانید مراسم لوکسی را با مهمانان کم برگزار نموده و هزینه زیادی را مصرف نکنید.

خانه عقد لوکس لشکری
خانه عقد لوکس لشکری

خانه عقد لوکس لشکری

سالن عقد یکی از مکان هایی است که بیشتر افراد ترجیح می دهند تا مراسم خود را در آن برگزار نمایند. برگزار کردن مراسم عقد در خانه می تواند زحمت و مشکلات بسیاری را داشته باشد، همچنین عقد محضری نیز دارای محدودیت و فضای کمی است. همین دلایل باعث شده اند تا افراد سالن عقد را بیشتر از هر جای دیگری برای مراسم خود انتخاب نمایند. یک سالن تمام امکانات لازم را برای مراسم شما دارد و لازم نیست خودتان اقدام به تهیه لوازم و تجهیزات را بکنید.

مشاهده اینستاگرام

با دنبال کردن اینستاگرام خانه عقد لوکس لشکری ، می توانید تصاویر و ویدئو های فضای خانه عقد ، دیزاین و گل آرایی ، شمع آرایی ، پذیرایی از مهمان ها ، موسیقی زنده و خطبه عقد را به صورت پست و استوری مشاهده نمایید. 

اینستاگرام سالن عقد لوکس لشکری

مشاهده اینستاگرام

با دنبال کردن اینستاگرام خانه عقد لوکس لشکری ، می توانید تصاویر و ویدئو های فضای خانه عقد ، دیزاین و گل آرایی ، شمع آرایی ، پذیرایی از مهمان ها ، موسیقی زنده و خطبه عقد را به صورت پست و استوری مشاهده نمایید. 

اطلاعات تکمیلی برای خانه عقد

مهمان های زیادی را به خانه عقد دعوت نکنید

در صورتی که مهمانان زیادی را دعوت کرده باشید و فضا برای مهمانان کوچک باشد قطعا نمی توانید مراسم با کیفیتی را برگزار نمایید. فضاهای کوچک در این مراسم ها سبب می شود تا کیفیت پذیرائی و ارائه خدمات شادی به مهمانان پایین تر بیاید. بهتر است در دعوت مهمان اولویت بندی داشته باشید و اندازه محیط را در نظر بگیرید. قطعا کیفیت یک مراسم در خانه عقد بسیار مهم تر از تعداد مهمانان می باشد. حتما فضایی را برای رقص و آمد و شد در نظر بگیرید. تهویه هوا نیز بسیار مهم است. اگر در فصل گرم سال هستید حتما از یک دستگاه خنک کننده و یا کولر استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر درباره خانه عقد به اینستاگرام ما مراجعه نمایید. 

دیزاین و دکوراسیون خانه عقد

دیزاین و نوع چینش مکان بسیار مهم است.گل های استفاده شده در تزیین سالن منظره چشم نوازی را برای شما و مهمانان عزیز می سازد. تزیین ورودی مکان که عروس و داماد از آن وارد سالن می شوند می تواند باعث زیبا تر شدن عکس و فیلم های عروسیتان شود. میز و صندلی ها هم نقش مهمی در زیبایی خانه عقد دارد .سالم بودن صندلی ها و ظروف مورد استفاده، اندازه مناسب میزها برای پذیرایی اهمیت ویژه ای دارد. جایگاه عروس و داماد، استیج رقص و نور پردازی مناسب سالن برای داشتن عکس و فیلم های خلاقانه تر تاثیر به سزایی دارد و باعث می شود خاطره ی خوشی از روز عروسی داشته باشید.

پارکینگ موضوعی مهم برای مهمانان

وجود پارکینگ با گنجایش مناسب مهم است. مکان باید گنجایش تمام ماشین های مهمانان شما را داشته باشد تا وسایل و اموال آنها در محل امنی قرار بگیرد. اگر در روز مراسم اتفاق ناخوشایندی برای مهمانانتان اتفاق بیفتد مهمانی به کام همه تلخ شده و تمام هزینه های شما به هدر میرود. معمولا پیدا کردن جای پارک برای مهمانان یک دغدغه به حساب می آید. بهتر است محلی را انتخاب نمایید که دارای پارکینگ باشد.