instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
اجاره باغ برای عروسی مدرن

اجاره باغ برای عروسی مدرن

(اجاره باغ برای عروسی مدرن) يکي از مهم ترين مراحل برگزاري جشن عروسي مدرن اجاره باغ برای عروسي است.
ما پکيج هاي کاملي از اجاره باغ هاي عروسي مدرن را جهت معرفي به شما آماده کرده ايم. تشريفات مجالس پیام لشکري پيشنهادهاي مختلفي را با توجه به فصل انتخابي شما و همچنين ميزان بودجه خود برای اجاره باغ عروسی تان پيشنهاد مي دهد.
اگر شما از کساني هستيد که براي جشن عروسي خود داراي باغ شخصي مي باشند ميتوانيد از مشاوره تخصصي ما در زمينه های مختلف اجاره باغ ارزان قیمت و همچنین تجهيزات باغ هاي شخصي و ديگر امکانات براي برگزاري مراسم عروسي بهره مند شويد.

باغ عروسی زیبا

مزایت های مراسم عروسی مدرن در باغ

به علت فضای باز و زیاد در باغ، عروس و داماد به راحتی می‌توانند به مهمانان سر بزنند و به و رضایت بیشتر مهمانان از مراسم عروسی‌ شان را جلب کنند.
در باغ های عروسی نسبت به تالارها از تزئینات کمتری استفاده می‌شود زیرا باغ از درخت و گل های بیشتری تزئین شده و نیاز نیست دکوراسیون خاصی را تدارک ببینید.
باغ های عروسی فضای مخصوص برای پارک ماشین ها را دارند از این رو مهمانان می‎‌توانند باخیال راحتی و بدون مشکلات پیدا کردن جا پارک ماشین هایشان را پارک کنند.
باغ های عروسی نسبت به تالارها از زیبایی بخصوصی برخوردارند و وجود گل و گیاهان و منظره طبیعی، مراسم عروسی را بسیار مدرن و جذاب می‌کند.
امکانات رفاهی و پذیرایی از مهمانان در باغ های عروسی بیشتر است به همین دلیل باغ های عروسی نسبت به تالار های عروسی دارای مزایت های بیشتری می‌باشند.

تزئینات و دکوراسیون باغ برای عروسی مدرن

ایده هایی انگیزه بخش جهت تزئین و دیزاین باغ تالار و فضاهای باز جهت برگزاری مراسم عروسی خاص و مدرن را میتوانید در قسمت مقالات سایت ما مشاهده کنید. انجام مراسم در فضاهای باز و باغ تالار با دکوراسیون مدرن زیبایی های خاص خود را به همراه دارد.که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

گل آرایی باغ تالار و میز های غذاخوری

راه های بسیاری برای استفاده از گل در دکوراسیون عروسی شما وجود دارد.قرار دادن یک شکوفه تک در بشقاب های میز غذاخوری یا پراکندگی گلبرگ ها روی میز حلقه یا آویز گل یا گل هلی پیچیده به اطراف ستون ها می تواند در زیبایی میز غذاخوری سالن بسیار موثر باشد.گل ها همیشه باعث لطافت هر چه بیشتر محیط اطراف می شوند و تاثیر بسیار مثبت روحی و روانی بر روی مهمانان می گذارد.

شمع آرایی

به کار بردن شمع در دکوراسیون باغ تالار می تواند یه نور ملایم و رایحه ای خوشبو در فضای سالن ایجاد نماید.شمع آرایی در اروپا امری قدیمی و سنتی است که در از شمع برای تزئین مراسم استفاده می شده است. در ایران نیز از شمع و جاشمعی های زیبا و کلاسیک برای مراسم های ویژه و تشریفاتی استفاده می شود.

امروزه در برگزاری مراسم عروسی در ایران از شمع آرایی روی میزهای طرح دار و به صورت طبقاتی که به بار شمع یا میز یادبود معروف است، استفاده میشود.

پوشش صندلی های عروسی

برای پوشش دادن صندلی های عروسی روش ها و تزئینات مختلفی وجود دارد و همچنین میتوانید دکوراسیون آن را خودتان مشخص کنید زیرا چیدمان و پوشش صندلی ها جلوه بخصوصی به سالن عروسی شما خواهد داد و با یک تغییر کوچک در رنگ و مدل پوشش صندلی ها و همچنین چیدمان صندلی ها می توان یک باغ برای عروسی مدرن و زیبا برقرار کرد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید