loading

آرایش لب عروس باید چگونه باشد؟

آرایش لب

آرایش لب عروس

آرایش لب عروس بسیار در زیبایی چهره‌ی عروس خانم‌های جوان تاثیر گذار بوده و زیبایی خاصی را به آن‌ها می‌بخشد و برای اینکه یک آرایشگر ماهر در این زمینه را برگزینید باید دقت بسیار داشته و افراد با مهارت و تخصص را انتخاب نمایید.

تشریفات و خدمات عروسی لوکس لشکری یکی از درجه یک و برجسته‌ترین موسسات برگزارکننده‌ی مجالس عروسی در تهران بوده و به صورت همه روزه و تمام فصل‌های سال از دوستانی که خواهان برگزاری مراسم ازدواج و عروسی و سایر جشن‌ها و مراسمات می‌‌باشند استقبال می‌نماید.

همچنین تیم تشریفات و خدمات مجالس لوکس لشکری جهت آگهی بخشی به زوج‌های جوان مقالاتی درباره‌ی نکات ضروری و مهم مربوط به مراسمات عروسی و ازدواج در نظرگرفته و به روی سایت لوکس لشکری قراد می‌دهد. توصیه می‌کنیم تمام مقالات را مطالعه کرده و به نکات آن‌ها توجه داشته باشید. امروز در این مقاله می‌خواهیم درباره‌ی نوع آرایش لب عروس صحبت کنیم‌. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

نکات مهم درباره‌ی آرایش لب عروس

لب از بخش‌های مهمی از اجزای صورت است که آرایش آن تاثیر بسزایی در زیبایی عروس‌های جوان دارد. لب افراد باهم متفاوت بوده و هر نوع فرم‌ لب آرایش خاص خود را داشته و باید به آن دقت داشت. در ادامه به برخی از مهم‌ترین حالات لب خانم‌ها اشاره می کنیم:

 

لب تخت و صاف:

اگر لب‌های تخت و بدون برجستگی دارید، نباید از رنگ‌های تیره استفاده کنید. ار رژ لب‌های تیره برای پر کردن گوشه‌های لب‌هایتان می‌توانید استفاده کنید.

 

لب نازک و باریک:

اگر فرم ‌لب‌های شما نازک‌ و باریک می‌باشد نیاز به خط لب، رژ لب روشن و رژلب تیره داشته و برای زیرسازی از یک رنگ خنثی استفاده کنید. خط لب را باید خارج از خط لب خود کشیده و رژ تیره رنگ را به لب پایینی بزنید و سپس با یک ابزار مخصوص رنگ آن‌ها را باهم مخلوط کنید.

 

لب درشت و پهن:

اگر فرم ‌لب‌های شما این گونه است، نوع آرایش لب به نوع فرم صورتتان بستگی دارد. افرادی که صورت بزرگی دارند باید با ظرافت بیشتری لب‌های خود را آرایش کرده و لب‌ها را کوچکتر جلوه دهند.

 

لب‌های نامساوی:

برای کسانی که این مشکل را دارند باید از دو رنگ رژ لب  در یک تن رنگ استفاده کرد و رنگ تیره‌تر برای لب بزرگتر و از رنگ روشن تر برای لب کوچک‌تر استفاده کرد.

 

لب‌های مساوی و بیضی شکل:

برای جذابیت بیشتر در آرایش این فرم ‌لب ابتدا از خط لب استفاده کرده و از یک رز لب مناسب استفاده می‌کنید.

 

در انتخاب رنگ‌ رژلب به رنگ پوست و لباس خود دقت داشته باشید. از اینکه تا اینجای مقاله همراه ما بودید بسیار خوش‌حال و خرسندیم. تشریفات و خدمات مجالس لشکری تمامی سعی خود را انجام می‌دهد که مراسم عروسی ‌‌باشکوه و رویایی را برای شما عزیزان فراهم آورده و خاطرات زیبایی را برایتان به یادگار بگذارد.

 

اینستاگرام : تشریفات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *