loading

آرایش حنابندان عروس های جوان چگونه باید باشد؟

آرایش حنابندان عروس

( آرایش حنابندان عروس )

آرایش عروس خانم‌های جوان باعث درخشش آن‌ها به مانند ستاره‌ در شب جشن و مراسم عروسی است. آرایش حنابندان عروس خانم‌های جوان درست به مانند آرایش روز عروسی مهم بوده و باید متناسب و زیبا باشد.

جشن حنابندان یکی از سنت‌های ایرانیان است که از گذشته و تا به امروز مرسوم بوده و می‌باشد. باتوجه به اینکه این جشن بزرگ به منزله خداحافظی دختر از خانه پدری خود می‌باشد، برگزاری هر چه مجلل‌تر این جشن از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تشریفات و تشریفات عروسی لشکری ضمن برگزاری مراسم حنابندان شما عزیزان به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی شما عزیزان مقالاتی را در این زمینه برایتان تدارک دیده و مهیا ساخته است که مطالعه آن‌ها خالی از لطف نمی‌باشد. در این مقاله به آرایش حنابندان عروس و مدل موهای او می‌پردازیم. همراه ما باشید.

 

آرایش حنابندان عروس

جشن حنابندان معمولا از سرشب شروع شده و تا نزدیکی‌های صبح ادامه دارد، بنابراین آرایش عروس نباید به گونه‌ای باشد که چهره او خسته و عبوص به نظر برسد و یا حتی کیفیت شینیون و میکاپ به قدری پایین باشد که در ابتدای جشن شینیونش به هم ریخته و شکل بدی به خود بگیرد و یا میکاپش پس زده و پخش شود.

برای میکاپ جشن حنابندان معمولا از آرایش ملایم استفاده می‌کنند و بهتر است از آرایش غلیظ پرهیز کرده و چهره طبیعی و واقعی عروس جوان نمایان باشد. یک آرایشگر خوب سعی می‌کند که تمام هنر خود را برای جشن حنابندان رونمایی نکند، زیرا جشن عروسی بسیار مهم‌تر از حنابندان بوده و برای آن باید سنگ تمام بگذارد. هم‌چنین بین آرایش حنابندان عروس و عروسی باید تفاوت باشد. البته تفاوت مثبت نه منفی.

 

چون درجشن حنابندان لباس عروس شیفون ندارد، مدل موهای او بسیار مورد توجه و در معرض دید می‌باشد. برای جشن حنابندان می‌توان از شینیون‌های بسته استفاده کرد. البته توجه داشته باشید که خیلی سفت و بسته نباشد تا زیبایی‌های موهای عروس نمایان گردد. از مدل موهای باز نیز می‌توان برای جشن حنابندان استفاده کرد و در حقیقت موهای بلند به اندازه کافی زیبایی خیره کننده دارد و یک مدل موی مناسب بلند به عروس دلربایی خاصی خواهد بخشید. برای جشن حنابندان که معمولا در شب برگزار می‌شود از سایه‌های نقره‌ای و اکلیلی که درخشش خاصی دارند نیز می‌توان استفاده کرد.

 

البته آرایشگری مهار و برجسته است که با تماشای چهره شما بهترین مدل‌ها را برایتان مد نطر ‌گیرد. از این نظر نیز می‌توانید آسوده خاطر باشید، زیرا آرایشگران تشریفات و تشریفات عروسی لشکری مهارت کافی و لازم را در این زمینه داشته و مطابق مد دنیا و سبک آرایش‌های شرقی، غربی و اروپایی بهترین‌ها را برایتان در نظر خواهند گرفت.

 

تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لوکس لشکری برای تمامی عروس و دامادهای عزیز آرزوی سعادت و سلامتی دائم داشته و اماده ارائه تمامی خدمات برای برگزاری جشن‌های ازدواج شما عزیزان می‌باشد.

برای مطالعه مقاله؛ تشریفات باغ عروسی لوکس لشکری اینجا کلیک کنید.

اینستاگرام ما

بدون دسته بندیخدمات عروسی

تشریفات عروسیتشریفات مجالسخدمات مجالس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام وقتتون بخیر!

سوالی دارید ؟ پاسخگوی شما هستیم.

×