loading

آرایش حنابندان عروس های جوان چگونه باید باشد؟

آرایش حنابندان عروس

( آرایش حنابندان عروس )

آرایش عروس خانم‌های جوان باعث درخشش آن‌ها به مانند ستاره‌ در شب جشن و مراسم عروسی است. آرایش حنابندان عروس خانم‌های جوان درست به مانند آرایش روز عروسی مهم بوده و باید متناسب و زیبا باشد.

جشن حنابندان یکی از سنت‌های ایرانیان است که از گذشته و تا به امروز مرسوم بوده و می‌باشد. باتوجه به اینکه این جشن بزرگ به منزله خداحافظی دختر از خانه پدری خود می‌باشد، برگزاری هر چه مجلل‌تر این جشن از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تشریفات و تشریفات عروسی لشکری ضمن برگزاری مراسم حنابندان شما عزیزان به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی شما عزیزان مقالاتی را در این زمینه برایتان تدارک دیده و مهیا ساخته است که مطالعه آن‌ها خالی از لطف نمی‌باشد. در این مقاله به آرایش حنابندان عروس و مدل موهای او می‌پردازیم. همراه ما باشید.

 

آرایش حنابندان عروس

جشن حنابندان معمولا از سرشب شروع شده و تا نزدیکی‌های صبح ادامه دارد، بنابراین آرایش عروس نباید به گونه‌ای باشد که چهره او خسته و عبوص به نظر برسد و یا حتی کیفیت شینیون و میکاپ به قدری پایین باشد که در ابتدای جشن شینیونش به هم ریخته و شکل بدی به خود بگیرد و یا میکاپش پس زده و پخش شود.

برای میکاپ جشن حنابندان معمولا از آرایش ملایم استفاده می‌کنند و بهتر است از آرایش غلیظ پرهیز کرده و چهره طبیعی و واقعی عروس جوان نمایان باشد. یک آرایشگر خوب سعی می‌کند که تمام هنر خود را برای جشن حنابندان رونمایی نکند، زیرا جشن عروسی بسیار مهم‌تر از حنابندان بوده و برای آن باید سنگ تمام بگذارد. هم‌چنین بین آرایش حنابندان عروس و عروسی باید تفاوت باشد. البته تفاوت مثبت نه منفی.

 

چون درجشن حنابندان لباس عروس شیفون ندارد، مدل موهای او بسیار مورد توجه و در معرض دید می‌باشد. برای جشن حنابندان می‌توان از شینیون‌های بسته استفاده کرد. البته توجه داشته باشید که خیلی سفت و بسته نباشد تا زیبایی‌های موهای عروس نمایان گردد. از مدل موهای باز نیز می‌توان برای جشن حنابندان استفاده کرد و در حقیقت موهای بلند به اندازه کافی زیبایی خیره کننده دارد و یک مدل موی مناسب بلند به عروس دلربایی خاصی خواهد بخشید. برای جشن حنابندان که معمولا در شب برگزار می‌شود از سایه‌های نقره‌ای و اکلیلی که درخشش خاصی دارند نیز می‌توان استفاده کرد.

 

البته آرایشگری مهار و برجسته است که با تماشای چهره شما بهترین مدل‌ها را برایتان مد نطر ‌گیرد. از این نظر نیز می‌توانید آسوده خاطر باشید، زیرا آرایشگران تشریفات و خانه عقد لشکری مهارت کافی و لازم را در این زمینه داشته و مطابق مد دنیا و سبک آرایش‌های شرقی، غربی و اروپایی بهترین‌ها را برایتان در نظر خواهند گرفت.

تشریفات عروسی و تشریفات عقد لوکس لشکری برای تمامی عروس و دامادهای عزیز آرزوی سعادت و سلامتی دائم داشته و اماده ارائه تمامی خدمات برای برگزاری جشن‌های ازدواج شما عزیزان می‌باشد.

اینستاگرام tashriafat_lashkari

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *