loading

ساختن یک شب رویایی با آتش بازی در مراسم عروسی

آتش بازی

 آتش بازی در مراسم ازدواج

تشریفات مجالس لشکری، با داشتن سابقه درخشان در زمینه برگزاری مراسمات به ویژه جشن‌های ازدواج و عروسی به مجلل‌ترین شکل ممکن آماده خدمات رسانی به زوج‌های جوان می‌باشد. تیم تشریفات و خدمات مجالس لشکری، به منظور افزایش آگاهی‌های افراد نسبت به فرهنگ ورسومات ایرانی مقالاتی را دراین زمینه تدارک دیده است که مطالعه آن را به شدت به شما خوبان پیشنهاد می‌کنیم. همراه ما باشید که دراین مقاله به آتش بازی مراسمات ازدواج پرداخته ایم.

آتش از گذشته تا به امروز در فرهنگ ورسوم ایرانی جایگاه ویژه‌ای داشته و محترم شمرده می‌شود.

استفاده از آتش بازی و نورافشانی ، زیبایی خاصی به جشن عروسی شما بخشیده و فضا را هیجان انگیز می‌کند. آتش‌بازی به چندین روش انجام می‌شود که در ادامه مقاله برایتان خواهیم گفت‌.

 

آتش‌بازی و نور افشانی سرد:

شب عروسی یکی از بهترین شب‌های زندگی افراد است وباید با نهایت ایمنی وسلامتی برگزار گردد تا خدای نکرده مشکلی پیش نیامده و کام کسی تلخ نشود. وسایل آتش بازی سرد گرمای زیادی نداشته و کاملا بی خطر می‌باشند و به مانند آتش‌بازی گرم خطرناک نبوده و امکان جرقه‌های آتش‌زا وجود ندارد. وسایل آتش‌بازی سرد مجهز یه دستگاهی مانند ریموت بوده واز دور کنترل می‌شوند وهم چنین کوچک‌ترین آسیبی به اطراف و یا افراد وارد نمی‌کنند.

با وسایل آتش بازی سرد حتی در مکان‌های سرپوشیده نیز می‌توان اتش بازی کرد. این نوع آتش‌بازی نه سر صدایی داشته و نه موجب انفجار می‌گردد از این جهت بسیار مورد پسند بوده و پیشنهاد می‌شود.

آتش‌بازی هوایی:

این نوع آتش‌بازی بسیار زیبا و رویایی می‌باشد که فقط در فضای باز امکان پذیراست و از طریق شوتینگ، موشک ‌ ویا لانچر به سمت بالا مواد آتش بازی را هدایت می‌کنند و صحنه‌های زیبایی خلق می‌شود. در جشن‌های بسیار بزرگ از این آتش‌بازی‌ها استفاده می‌شود.

اینکه آتش‌بازی در چه زمانی انجام می‌شود بسیار مهم می‌باشد‌. معمولا آتش بازی هنگام ورود عروس و داماد به محوطه تالار می‌باشد، همچنین برای زمان برش کیک و رقص دونفره عروس وداماد و در پایان عروسی نیز اتش‌بازی انجام‌ می‌شود.

 

در تشریفات و خدمات مجالس لوکس لشکری، برای مراسم خود شاهد آتش‌بازی منحصر به فرد بوده و از آن  لذت خواهید برد. از حسن انتخاب شما بسیار خرسند بوده و بهترین‌هارا برایتان آرزومندیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *